www.sudzibas.lv Oniks Beta Nekvalitatīva prece

Oniks Beta - Nekvalitatīva prece

Decembra sākumā biju iegājusi Tc alfa - veikalā "Oniks beta", pārdevēja adīja un ieraugot mani, izskatījās un izturējās nosodoši, it kā viņu kāds traucētu. Šāda attieksme pret klientiem nav pieņemama, bet šajā sūdzībā tas nav svarīgākais.
Pajautāju pārdevējai vai ir pieejamas formas nagu pieaudzēšanai, teica, ka ir, bet tikai viena veida, citas nav (nezinu vai tā teica tādēļ, ka tiešām nebija, vai tādēļ, ka vajadzēja pārdot šīs) . Nu labi, nopirku 20 gab. Formas pa 0.07 centiem, ja nemaldos. Samaksāju 1.40 - protams, nauda nav lielā, bet, ja es pērku preci, tad sagaidu, ka tā pildīs savu pamatfunkciju!
Mājās atverot pārdevējas maisiņā ieliktās formas, secināju, ka praktiski visas ir nolipušas no papīra un vispār nelīmējas! Izskatās kā parasti papīrīši. Acīmredzami prece ir bijusi veca, jo uzlīme vairs nepilda uzlīmes funkciju!
Neiesaku iepirkties oniks beta alfā!

02.01.2021