www.sudzibas.lv Oniks Beta Nekompetenta pārdevēja

AtrisinātaOniks Beta - Nekompetenta pārdevēja

Šodien - 15. Maijā Oniks Beta Veikalā Origo tirdzniecības centrā es nopirku nagu lakas noņēmēju
bez acetona. Tādu preci es vēlējos nopirkt un pārdevēja man pārliecinoši (nelasot uz etiķetes rakstīto)
piedāvāja vairākus šādus produktus, vienu no tiem es iegādājos.
Atnākot mājās, pirms lietot produktu, tomēr izlēmu pārliecināties par sastāvu un pats pirmais komponents - acetons!
Klaja nekompetence, tāda izlikšanās par zinošu pārdevēju kaitē pircējam: gan veselībai (ja nebūtu izlasījusi sastāvu) , gan laiku atņem.
Tagad rīt atkal jāiet un jāmeklē atkārtoti nepieciešamā prece.

Pirkuma čeka nr.113713 no 15.05.2019.

15.05.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tanima 16.05.2019

Atkārtoti biju Oniks Beta veikaliņā Origo.
Mēs ar pārdevēju apmainījāmies: es viņai atdevu man nederīgo preci, pārdevēja man - naudu.
Un nepieciešamo preci arī atradu - citā veikalā.
Tur gan vairs neuzticējos pārdevējas teiktajam, bet uzliku brilles un izlasīju sastāvu.
Viss kārtībā! Viss labs, kas labi beidzas!

Ta

Vairāk sūdzības par Oniks Beta

Bk BK 16.05.2019

Pašai ir jāskatās ko ņem. Tava vaina te ir.

Uh Uhhhpa 17.05.2019

Nav ienācis prātā pašam ar savu galvu domāt? Nu tā pirms pirkt izlasīt, apskatīties.. Nevis pārdevēju vainot. Arī pārdevēji ir cilvēki un var kļūdīties! Tā starp citu!

~l ~Lelde~ 18.05.2019

Ir sestdienas pēcpusdiena, tuvojas vakars, prāts tā vien sliecas doties kopā ar draugiem iedzert, atzīmēt nedēļas nogali, apspriest šodienas Latvijas izlases sniegumu cīņā ar Krievijas komandu. Nedari to! Par mazāk kā viduvējas kvalitātes dzēriena pudeles cena aizpildi loterijas biļešu komplektu ar saviem Laimīgajiem skaitļiem tuvākajai PowerBall https://goo.gl/kX177C izlozei, kura notiks šonakt pēc Latvijas laika. Un rīt, ja paveiksies – pamodīsies bagāts. Ja tomēr nepaveiksies – vismaz nesāpēs galva un nebūs morālo par dzērumā sastrādāto.
Starp citu – iesaku izmēģināt sindikātu taktiku – aprakstu un izskaidrojumu atradīsi loto brokera mājaslapā, kura ievērojami palielina laimesta iespēju.
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi – māju Jūrmalā, Baltezerā vai Mežparkā, brīvdienu māju kaut kur Vidusjūras krastā ar jahtu piestātni, sapņu autoparku, ceļojumus apkārt pasaulei.