www.sudzibas.lv ONG bērnu ballīte

ONG - bērnu ballīte

Pie šīs firmas pārstāvja bija paredzēta bērnu ballīte, kuras kuponu iegādājās kolektīvās iepirkšanās portālā. Darījums tika apmaksāts pirms ballītes.
Sazvanoties ar ballīšu organizatoru Rihardu Čerkovski, vienojāmies gan par laiku, gan par vietu. Ar epasta starpniecību tika noprecizēta adrese, ierašanās laiks un izvēlētais pasaku tēls. Pienākot īstajai dienai, norunatājā laikā neviens uz bērnu pasākumu neatbrauca!! Uz meitas jubileju bija saaicināti 11 bērni, kuri vairākas stundas pavadīja gaidot, kamēr atbrauks iecerētais pasaku tēls. Pēc vairākiem neveiksmīgiem telefona zvaniem (uz ballīšu rīkotājam zināmo numuru) atbildes nebija, taču tā kā akcija ritēja pilnā sparā, uz "svešu" numuru pacēla, un atbildēja, ka piedodiet, citi ir vainīgi, ka neaizbrauca. Piedāvāja mums kompensāciju - citu ballīti vietā. Arī nākamais ballītes organizēšanas mēģinājums bija neveiksmīgs. Protams, vēlējos, lai atgriež naudu, taču vairākas nedēļas bija jāgaida un jāgana lāgais cilvēks, kuru visi citi ir piekrāpuši.
Jā, un tiešām tā bija neaizmirstama ballīte bērniem... kā jau bija solīts, tikai žēl, ka negatīvā ziņā. Un sliktākais ir tas, ka šādi ļaudis strādā ar bērniem!!!

K

G GANKSTERIS 07.12.2011

KRISTINE VARBUT UZRAKSTI PAR SEVI KADU TEIKUMU?? VAI VINIEM PAR TEVI JAPRASA INFORMACIJA. OZ PEC APMELOSANAS.

K Kristīne 08.12.2011

Kāda tieši informācija Jūs interesē?