OMEGA J SIA - Krāpšana

Uzņēmums nodarbojas ar vispārīgiem celtniecības darbiem, kurus vada Juris un Olga Medvedeva.

Veicām, kā apakšuzņēmēji grīdas sagatavošanas un seguma ieklāšanas darbus objektā Piņķos, meistaru ielā 2.
Darbus nodevām un pieņemšanas aktu parakstīja 31.08.2020 - par kopējo summu 1338.00 eur - līdz šim brīdim esam saņēmuši ar lielu gaidīšanu pusi, kas arī tika vilcināta un vēljoprojām neesam saņēmuši atlikumu 669.00 eur - šodien mums 16. Decembris...
Bravūrīgais darbu vadītājs Juris ir solījumu karalis.
Desmitiem reižu ir stāstījis savus bēdu stāstus par to kā ir ticis apbižots no ģenerālbūvnieka puses un ka parādā nepalikšot - līdz brīdim, kad nu jau kārtējie solītie datumi sen jau ir garām un nu jau ari komunikācija ir beigusies gan no viņa, gan no uzņēmuma galvas olgas medvedevas jo tīri vienkārši ir nobloķēti ienākošie zvani no mūsu puses.

Kam ar matemātiku ir labi - tad tie sapratīs - ja gribētu maksāt un šo summu sadalīt kaut pa nedēļu vai 2 nedēļu intervālu, tad sen jau tas būtu noslēdzies.

Izturās vienaldzīgi pret pienākumu norēķināties un izvairās no jebkādas komunikācijas.

Mūsu mērs ir pilns un jāliek ir zināt cilvēkiem, ka būvniecības nozari čakarē šādi varoņi.
Šādu uzņēmumu dēļ arī tiek degradēti meistari un darbu darītāji, kas ir pakļauti riskam par naudas nesaņemšanu.

Nekādā gadījumā neveidot sadarbību ar šo uzņēmumu - esam nodevuši tālāk lietu piedziņai.

K

M Maya maya 30.01.2021

Summa teorētiski nav liela, bet protams par paveikto darbu samaksa jāsaņem.
Saucamā firma cenšas uzmest jums, tpc arī izvairās un bloķē.
VID iestādei ir tel Nr, kur iesniegt pretenziju par neapmaksāto PVD, un attiecīgām darbībām. Anonīmi