OMAR

Zubovrachebnaja klinika v Vecmilgravise. Vse vrschi neopitnie praktikanit, ceni ofigennie, kachestvo 0. Zaplatila 220 lat za 6 zubov, lecila 3 mesjaca. 1 nedolechin, 2 prishlosj perelechivatj.Na vopros "A pochemu tak dorogo?" Mne otvetili "Vi platite za kachestvo!" Ne lechite tam zubi!!!

A alika 01.12.2004

Ārsteeju zobus šajā klīnikā, esmu ļoti apmierināta un cenas arii bija demokraatiskas, dakteri visi tur ir profesionaali un sertificeeti!Ārsteejos jau tur gadu, vislabaakaas atsauksmes.

K kkk 01.01.2006

ārsti ir ļoti profesionāli, un cenas salīdzinot ar citām klīnikām ir ļoti zemas, ar varu tur nevienu nevelk, ja kaut kas nepatīk, izvēle ir liela! mana pieredze tajā klīnikā ir ļoti pozitīva, attieksme ir super, pedantiski dakteri- jauni, patīkami un profesionāli!!! un "praktikanti" nevar strādāt par ārstu, ja jūs to nezinājāt!!! tur visi ir sertificēti dakteri. tas, ka ir jauni, nenozīmē, ka viņi sliktāk ārstē, tieši otrādāk!!! viņi ir ļoti piedantiski un salabo zobus kā nākas! bet nu neapmierinātiem ar dzīvi cilvēkiem vienmēr kaut kas nepatīk, un atradīs par ko pakasīties...medikamenti ir ļoti dārgi tagad, visi materiāli, medicīnas aparatūra, viss kopā tas arī sastāda tās lielas summas par zobu labošanu. bet iesaku aiziet uz kādu klīniku centrā, kur tikai par to, lai iesēstos krēslā un atvērt muti saskaitīt caurumus zobos ir jāsamaksā 25Ls...

L lilu 22.03.2007

Ko brēkājat par privātklīnikām nu tad ejiet uz poliklīniku!Tur ir lētāk un kvalitāte arī būs:)

J Julija 28.07.2008

Zubi ne le4ila v Omare, no gigienu delatj tam ne sovetuju!

K Katerina 27.08.2008

Kakraz gigienu tam delajut otli4no, sovetuju vsem!!! Ilze ir Super higieniste!

н Норна 22.04.2016

Вчера вырывала зуб! Спасибо доктор Эдгар! Внимательный и спокойный (я то всегда паникую и истерю), а он не повёлся на мои припадки и всё было сделано за 20 минут! Потом ничего не болело, даже ибуметин не пила. Никогда ещё так легко зуб не рвала!