www.sudzibas.lv OMAR matu griezums

OMAR - matu griezums

Gribeju nogriezt matus un uztaisit frizuru prieks vasaras. Precizu nosaukumu neznaju, bet pec bildem bija priekstats, ko gribu gala rezultata. Atnacu uz salonu un uzzinaju kam griezumu taisis meistare Alla. Es izstastiju ko gribu, paludzu pakonsultet ari, atradam bildes zurnalos, ko gribu - it ka vinja visu saprata un es sapriecajos, ka beidzot man bus skaista isu matu frizura. Bet gala rezultats izradijas briesmigs - izskatos ka putnu biedeklis, un tagad visu vasaru bus jaslepj tas briesmas ko man izdarija. Uz maniem vardiem kapec tik isa "'čolka" -Alla atbildeja, ka garu nedriks, jo mati neljauj, bet ja, vinjai vajadzeja man to pateikt agrak. bet mati jau bija nogriezti. Atnacu majas vienas asaras, tik briesmigi nekad muza neesmu izskatijusies. Virs aizgaja lamaties un meistare Alla atteica, ka es pati esmu vainiga, jo gribeju isakus matus. Bet es tacu neesmu professionale, un uzticejos frizierei, jo domaju ka vinja var noteikt piestaves griezums vai ne, mati tures frizuru vai ne.

Secinajums - ja gribat kaut ko jauno un interesantu - neieiet pie meistares Allas uz "Omar" salonu -jo professionalisma tur nav un par slikto darbu neviens nekaunas :-(

B

L Lady L 13.07.2013

Muļķības! mums pusģimene iet pie Allas uz OMAR jau vairākus gadus uz dažādiem matu griezumiem un viņa vienmēr laipni paskaidro vai mani mati būs piemēroti un vai sejai attiecīgais griezums piestāvēs tādā vai citā garumā! Iespējams, ka tomēr pati vien esat vainīga, ja strikti norādījāt, ko gribat, tad to arī dabūjāt!