Olympic Casino - Sliktss serviss

Olympic casino, kas atrodas Ziepniekkalnā bija piedzērušies divi vīrieši, kas ļoti skaļi uzvedās un apsaukāja klientus, traucējot spēlēt. Sadzejoties pie darbiniekiem, kas tajā dienā strādāja nebija nekādas reakcijas jo tādās situācijās ir jāizsauc apsardzi. Darbiniece, kas strādāja pie bāra Letes Jekaterina ja nemaldos arī ar viņiem kopā skaļi bļaustījās un smējās un uz manām sūdzībām nekādi nereaģēja. Nekādas profesionalitātes no darbiniekiem, kas tajā dienā strādāja jo Jekaterina ar mani runāja krieviski, strādājot apkalpošanas nozarē. Incidents noticis 20.08.22 ap plkst 9-10 rītā. Ceru, ka vadība šo sūdzību izskatīs un aprunāsies ar Jekaterinu.

20.08.2022

Papildināts arsens10 20.08.2022

Jekaterina vienu no piedzērušiem vīriešiem ielaida spēļu zāles teritorijā bez dokumentu pārbaudes. Viņš uzreiz pa taisno gāja uz tualeti. Varbūt pēc tam arī pārbaudīja id,bet kad es gaidīju kases darbinieci viņš ienāca un pataisno uz WC bez id pārbaudes! Šī ir papildus informācija un sūdzība vēl nav atrisināta!

G gamblere123swag 21.08.2023
Slikts serviss, apicēju kantoris

Atnācām ar draudzeni domājam, ka būs lielais gamble jo pārdevēja vietējā bodē teica, ka šī ir mūsu diena nu tomēr atnācām uz so kantori katra pa 5 eiro iemetam palaikam uz pakaļas ar tukšu kuliti čučubungu gamble labāks

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023