Olympic Casino - Slikts serviss

Sveicinati, velos passtastit ka valmiera olyimic casino strada meitene, kura uzvedas ka casino ipasniece, sanak diezgan biezi tur atrasties un tiesi no meitenes varda kristine var sanemt loti ipasu atieksmi uz jeb kadu vinas darba pienakumu pildisenu vina vienkarsi ignore cilvekus kas vinai laikam nesimpatize piemeram paludzot vinai uztaisit kafiju, vina vienkarsi liekas ka tevi neredz un nedzird vardu sakot ignore ar kolegem apspriez klientus to pat necensas slept darba laika lapbrat koketes ar viriesiem pie letes, atkartoti vairakas reizes atgadinot ka joprojam gaidi kafiju sniedz neaizmirstamu sejas izteiksmi vardu sakot man liekas ka tai spelu zalei si darbiniece parnem kontroli kurs naks spelet un kurs ne censas izdarit visu lai tiesi es un mani pazistamie cilveki ar kuriem uz turieni ejam vairs neapmekletu "vinas zali" zel ka cilveki kuri strada sadas vietas neapzinas savus darba pienakumus, es saprastu ka butu vinu ka aizvainojusi bet ne vienkarsi vinai nepatikam ceru ka olyipic casino ipasniekiem klienti ir savarigi un izskatis so lietu! Un es varesu doties uz casino un justies tur gaidita!