Olympic Casino - Slikts serviss

Atbraucot no Rigas apciemot savus draugus ,ienakot olimpic kazino Rezekne sausmas kas tur daras bara ,alhohols nekvalatativs ,barmenes liek lietot alhoholu pec sava uzskatijuma kadu ,laikam vinjam no ta kads labums bonusi ,es nezinu knapi tiku valja uztajot ka velos alus kruzi nevis ko stipraku ,pagaja 15.min kamer man nacas pierunat .tad runajot ar draugiem sarunas laika iejaucas atkartoti tieku aizvainots vacot informaciju uztajiga nepieklajiga barmene ar skalju breksanas balsi bija ilze zaharevichja kur saka blaut uz manim ja kas nepatik lai pametu zali tik nesapratu par ko ,laikam par to ,ka draugam teicu ka olimpic casino man neveicas ko vineet ,ta uzdzirdot iejaucas sarunaa.peec sii gadijuma man vinkarsi bail nakt uz so iestadi ,vienigi ko varu pateikt tiesam Rezekne sajuta olimpica ,ka lauku kuuti ,visticamak ka uz tirgus barmenes neadekvata uzvediba nav kvaletativa apkalposana.

J

Neko nevar saprast, varbūt izguli "krutku" un tad raksti.

J jurnieks20 04.11.2016

Tu pac, ka krutka-)kad raksti,parliecinies vai saki korekti

Nu ne jau es sarakstīju tos murgus :D Es pat, manuprāt, tik daudz izdzert nevarētu, lai tā uzrakstītu.

Latviešu tautas 03.11.2016

Ну вот как после подобной жалобы автора не назвать ? Вы, милочки, девочки мои, куда пришли? Правильно: в казино! А в казино что делают? Играют. А для того, чтобы побеседовать и напиться в хлам есть кафе, рестораны, бары!

Latviešu tautas 04.11.2016

КОРОЧЕ: ЧТОБЫ НАПИТЬСЯ ДО СВИНЯЧЬЕГО ВИЗГА С ХРЮКАНЬЕМ - ВАМ ПРЯМАЯ ДОРОГА В БЛИЖАЙШУЮ ТОШНИЛОВКУ!

O Olympic Casino Support Pārstāvja atbilde 04.11.2016

Sveicināti!

Pateicamies Jums par atsauksmi par Olympic Casino Rēzekne!

SIA “Olympic Casino Latvia” piedāvā saviem klientiem augsta līmeņa apkalpošanu saskaņā ar ISO 9001 kvalitātes standartiem.
Mūsu bāros klientiem tiek piedāvāta produkcija no uzticamiem un pārbaudītiem ražotājiem un izplatītājiem.

Katrs klients mums ir īpašs un svarīgs, tāpēc lūdzam sazināties ar mums, lai izvērtētu notikušo un, ja būs nepieciešams, veikt preventīvas darbības situācijas uzlabošanai.

Cieņā,
Olga Borisova
SIA Olympic Casino Latvia klientu attiecību vadītāja
[email protected]

R Robyn 14.06.2017

Olympic kazino saviem klientiem, ljoti iespejams, pieber kadas vielas alkoholam, lai speletu ilgak. Ir veikts noverojums gada garuma, kad cilveks parrodas no Olympic ar palashinatam acu zilitem un citadam divainibam.

N Nybor 21.06.2017

Robyn, ļoti iespējams, ka Tev kāds pieber kādas vielas, lai Tu rakstītu šādas atsauksmes. Ļoti iespējams.

R Robyn 26.06.2017

Naksies Jus apbedinat, jo es neapmekleju kazino, jo fiziski tas nav mana tuvuma. Zinu, ka Jusu klienti netiek ara no kazino diennaktim un par to ir ari publikacijas.