www.sudzibas.lv Olympic Casino Slikts attieksme

Olympic Casino - Slikts attieksme

Mani šokē attieksme no meitenē, kas tur strādā! Ejot iekšā parasti ir sačukstēšanās, smīniņi! Pēdējo reizi kad gāju iekšā dzirdēju komentāru: "Nopietni?" Neizprotu to attieksmi, neesmu cilvēks kas dzīvo zem tilta, kaut arī tie ir cilvēki! Kāpēc tur strādā, ja nepatīk cilvēki? Arī no draugiem esmu dzirdējusi to pašu, ka viņām ir izsmiešanas noslieces! Vairs tur neeju...

K

V Viktorija001 30.06.2016

Kurā tieši olimpic casino?

K Kikiii 06.07.2016

Cesis,Olyimpic ir tikai viena,skiet,ka ta ir Lencu iela.

L Lauriks 01.07.2016

Tad labāk ir spēlēt onlainā...

O Olympic Casino Support Pārstāvja atbilde 01.07.2016

Sveicināti!

Pateicamies Jums par atsauksmi saistībā ar Olympic Casino darbinieku attieksmi un rīcību!

Vēlos Jums sniegt patiesu atvainošanos SIA “Olympic Casino Latvia” vārdā, ja šīs apmeklējums Jums sniedza vilšanos un nepatīkamas emocijas.

Katrs klients mums ir īpašs un svarīgs, tāpēc lūdzam sazināties ar mums, lai mēs varētu izvērtēt notikušo un veikt preventīvas darbības situācijas uzlabošanai.

Cieņā,
Olga Borisova
SIA Olympic Casino Latvia klientu menedžere
[email protected]

L Lauriks 01.07.2016

To sūdzību, gan jau, jūsu konkurenti no SIA ALFORA rakstīja! :D /Don't Believe Everything You Read./

K Kikiii 06.07.2016

Sveiki!
Cesis ir tikai viens Olyimpic Casino,skiet,ka tas ir Lencu iela.
Mes ar draugiem bija velreiz iegajusi,bet attieksme ta pati,taka varu teikt drosi,zel,bet mes tur vairak neiesim. Tas bija pagas ceturdien,uz laimigajam stundam,kad vinas saviem draugiem vel stasta,pie kuriem aparatiem sedet un pasas sad tad uzspele! Tiesam divaini. Citas spelu zales neko tadu neesmu piedzivojusi. Paldies!

V vladi999 12.08.2016

Elizabetes 55/Brīvības 31 vispar viena pie kases nepareizi izdod naudu baz sev kabata Evija vinai vards ar melniem matiem,gados...ista panemta darba un tik sausmigi nelaipna noteikti neapmeklesu un draugiem ar pateiksu

V vladi999 12.08.2016

AAA jā zinu es to Eviju.Bija man konflikts pie izmaksas mani gribēja apšmaukt par štuku. :(