Olympic Casino - Обман

Sveicināti!
Esmu nepatīkami pārsteigta Ventspils Pātventas spēļu zāles vadītājas visatļautībā! 13.oktobrī, augstākminētajā spēļu zālē, tiku nostādīta nepatīkamā situācijā. Biju iegājusi ar paziņām pēc kafijas. Pasūtot dzērienu pie bāra, man bārmene laipni paskaidroja, ka ir vadības rīkojums mani zālē neielaist in neapkalpot! Jāpiebilst, ka esmu šīs zāles pastāvīga apmeklētāja. Diemžēl iemeslu viņa nemācēja man paskaidrot. Paziņu klātbūtnē jutos ļoti neērti. Mani pārņēma spēcīgs pazemojums un aizvainojums. Piezvanīju uz atsauksmes tālruni, taču arī tur nesaņēmu atbildi. Man izskaidroja, ka nekādā "melnajā sarakstā" mans vārds nefigurē, taču solījās radušos situāciju noskaidrot un atzvanīt. Pēc aptuveni 1/2 stundas man atzvanīja šīs zāles vadītāja. Atvainojās un laipni paskaidroja, ka ir radies pārpratums un viņa ar saviem padotajiem darbiniekiem visu izrunās, lai turpmāk tādas situācijas neatkārtotos.
Jā...nav noslēpums, ka esmu laba paziņa abām šīs zāles bijušām darbiniecēm, kurām pirms pāris dienām bija palūgts pārtraukt darba attiecības Jūsu uzņēmumā.
Taču zāles vadītājas vienpersoniska rīcība mani fascinēja! Diezgan bezsakarīgi liegt man ieeju, tikai tāpēc, ka esmu paziņa! Pirmkārt es esmu Jūsu zāles lojāla kliente, un nekad neesmu neko rupju pateikusi ne personālam, ne arī citiem apmeklētājiem, neesmu veidojusi kinfliktsituācijas Jūsu zālē, ne arī neslavu cēlusi Jūsu uzņēmumam! Vadītāja nebija gaidījusi, ka varu piezvanīt uz atsauksmes tālruni.
Esmu ļoti vīlusies! Diemžēl izlietu ūdeni atpakaļ nesasmelsi, un skaidrot savām paziņām, ka noticis it kā pārpratums ir muļķīgi.
Ceru, ka šī patvaļīgā rīcība no vadītājas puses, nepaliks nepamanīta!

Atbilde no Olympic Casino Support Pārstāvja atbilde 19.10.2017

Sveicināti!
Paldies par Jūsu atsauksmi! Olympic Casino Latvia vadība ir informēta par šo situāciju.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūgums sazināties ar mums.
Cieņā,
Olga Borisova
SIA Olympic Casino Latvia klientu menedžere
[email protected]

B

Работяга 17.10.2017

Vaditais ka pareji uznemeji taisa no sava uznemuma gimenes kantoris.. gimenes kantorim ta ir slimiba ja atnac kads svesais tad skatas ka uz jeru...

Dainis 18.10.2017

Salašņu razborkas..

Работяга 19.10.2017

Olympic Casino Support kapec jus tik oficiali? Vajadzetu : Hej choms, tava sudziba nav pamatota, mes uzkatam ka tu lien musu biznesa ezeli... un pievienot - par tavu raxtu kriminalatbildiba pirmais pants otrais teikums par olimpik kazino aizkarsanu draud par vienu menesi cietumu vai gadu gridu slauksanu vienu no kazino bariem..