www.sudzibas.lv Olybet Slikts serviss

Olybet - Slikts serviss

Vēlos padalies ar savu pieredzi, kas skaidri parāda, cik oly ir pie kājas.. Vakar, 5dienā ap 16: 00 veicu iemaksu, lai uzspēlētu poker turnīru, kas bija tiko sācies. Veicu iemaksu caur citadele interneta banku. Olybet šādiem maksājumiem izmanto kaut kādu 3. Personas pakalpojumu trustly. Nauda no mana bankas konta noņēmās bet olybet kontā nepievienojās. Sazinājos ar support, kas pēc scripta man atbildēja, ka ja nauda nepievienojas 20min laikā, lai sūtu maksājumā uzdevumu uz epastu, ko izdarīju uzreiz. Tikai pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem uzrunāt supportu ar pieprasījumu atrisināt problēmu, tiku informēts, ka finanšu nodaļa, kas atbild par šādiem jautājumiem būs tikai 1dien. Olybet nav spējīgi nodrošināt tādu servisu, lai šādu viņu kļūdas tikstu atrisinātas uzreiz. Runa iet par klientu naudu. Ja es veicu iemaksu es vēlos to izmantot uzreiz, nevis pēc 3 dienām. Bet olybet laikam ir svarīgāk nodrošināt darbiniekiem brīvdienas nekā klientiem pienācīgu servisu. Esmu spēlējis visus Latvijas online casino un varu apgalvot, ka olybet serviss ir vissliktākais un ja viņiem nebūtu sadarbība ar ggbet pokeri, es neredzu nevienu iemeslu, lai izvēlētos olybet nevis jebkuru citu lv casino.

24.04.2021

Papildināts Juriz 24.04.2021

Lieki pieminēt, ka šodien, nākamajā dienā, kad sazinājos ar support, viņi mēģināja visu novelt uz Citadeli, jo redziet vini neesot saņēmuši pilnu maksājumu (?). Man no konta nauda ir noņemta, aizskaitīta kkadam Trustly, bet Olybet saka, ka problēma ir bankā. Ļoti lēts gājiens novelt vainu uz Citadeli. Lieki piebilst, ka 2.iemaksa, ko veicu pēc tam, kad sapratu, ka pirmā netiks realizēta, un izmantoju to pašu Citadeles kontu tikai VISA maksajumu veidau, tika izpildīa uzreiz. Citi maksājumi citiem saņēmējiem, ko veicu caur Citadele interneta banku arī tika izpildīi. Tad vaina ir Citadelē vai Olybet/Trustly maksajumā?

Papildināts Juriz 26.04.2021

1dienā man paziņo, ka nauda jāgaida vēl līdz 3 dienām. Labi strādājam Olybet!

Papildināts Juriz 28.04.2021

Nav ne iemaksas, ne naudas atgriezšanas.https://www.sudzibas.lv/olybet/olybet-slikts-serviss-c2108658#

Papildināts Juriz 29.04.2021

Naudu vēl neesmu saņēmis...

J

J Juriz 29.04.2021

Naudu vel neesmu saņēmis.