www.sudzibas.lv Olybet Zagļi un krāpnieki!

Olybet pokers - Zagļi un krāpnieki!

Olybet pokers ir tīrākais krāpnieku kantoris. Neiesaku nevienam spēlēt šo pokeri.
Cik var atklāti tā krāpties!
Iesaku viņiem nomainīt nosaukumu uz RIVERPOKER.

K Kaspars Jakubovskis 24.09.2015

nopietni? šis nav pokera bad beat forums. iemācies spēlēt un tad nebūs jāčīkst par to kā tavus dūžus izpi&sa JTo.

A AnrkjsJ 25.09.2015

Pilnīgi piekrītu. Ņirgājas par lietotājiem ne pa jokam, jo saprot, ka vienīgais oficiālais LV pokers un rulete LV. Uzliku pēdējo kāpostu uz nulles ruletē... izkrīt nulle... sorry you lose!!! WTF? Labi, ka neesmu azartnieks un likme nebija liela, bet pirmo reizi pieredzeju tādu krāpšanu. Paprasīju live chat izdruku par likmi un rezultātu, uz ko man atbildēja, ka tādu info nesniedz.

G garais1991 26.03.2016

Godigi sakot nezinu. Pokera speleju iet tiri ta neko naudu gan esmu zaudes, gan ari labi pacelis .
Vakar automatos iegaju ar 2 euro izgaju ar 14
Rulete gan esmu zaudejis 2 euro vairs nesmu spelejis :D

P Poccopiano 05.07.2017

Pilnīgi piekrītu sūdzībā rakstītajam - spēlējot cash pokeri pa dienu, kad nav auditorijas, tu spēlē pret fake spēlētājiem, kas īstenībā ir boti. Vakarā pie galda varētu būt arī rēāli spēlējošie ļaudis, bet starp tiem 1 būs bots. Vairiantu nav daudz, ja nu tu ātri nenorauj banku uz kāda Fish rēķina un ātri neaizskrein prom.

Zīmīgi ir tas, ka t.sc. Noteikumos nekas nav rakstīts par vinnesta izmaksu, ja nu tāds gadītos. Neiesaku !

D Dainisl16 31.03.2024

Visi pokeri ir krāpnieki tur spēlē dators un viss ir izskaitļots agri vai vēlu nauda nonāk pie savējiem spēlētājiem.protams var pēc vinnesta vairāk nespēlēt,taču ja spelesi tev atņems naudu