www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana un apmāns

Olybet - Krāpšana un apmāns

Tikai brīdinu, netērējiet laiku un līdzekļus, labāk nopērciet loterijas biļetes un izredzes būs lielākas. Online kazino strādā hakeri kas visu sakruķījuši līdz maksimumam un izredzes laimēt ir 0. Nebarojat tos mūļus, esiet prātīgi, nav vērts, atdēvēs tur nav, zālē lielākas izredzes laimēt kā onlainā... A**isēju brigāde, zagļi, mafija: d d**sā jūs!

17.08.2022

Joe Rogans👽 17.08.2022

Vienalga kurā LV kazino tu spēlē, visur ITešņiki jau ir sagrozījuši aparātus, pilnīgi piekrītu autoram.

Good Intentions 17.08.2022

Labrīt!

T taisnibascinitajs3 18.08.2022

Autoram lūdzu paskaidrot, ko viņš saprot ar vārdu atdeve. Jo tas, ka Jums atdeve vienu vakaru ir 0, nozīmē, ka kādam pirms Jums atdeve ir bijusi 200 procenti ;)

A absolut1327 18.08.2022

kā man patīk šītādas sūdzības :D Nu tādi auni... cik reize var teikt, ka starp kazino un spēlētājam, ilgtērmiņā spēlējot vinnētājs būs tikai kazinčiks. Vienalga kur spēlē, online jeb dzerot kokčiku klātienē, olybetā jeb klondaikā! Visur viens un tas pats. Autoram ieteiktu palasīt literatūru un nedaudz izglītoties par kazino un kā tas viss darbojas un uz kā tas viss turās. Tad pilnīgi iespējams, ka nemaz negribēsies spēlēt.
labāk pokeru uzspēlēt, tur vismaz lielākā daļa ir atkrīga no paša spelētāja, nevis sēdēt kā daunim un spiest pogu "bablo"

I ilrgjefiho 18.08.2022

Stipri šaubos vai tas ieteikums par pokeri derēs šiem indivīdiem. Tur tomēr arī jābūt smadzeņu potenciālam, matemātika, intelekts, vismaz lai saprast kā efektīvi spēlēt, kādas ir labākās "līnijas", pacietībai

A absolut1327 18.08.2022

tim jau pofig kur naudu pakāst, pokerface un gatavs :D

K kazino experts 18.08.2022

runa neiet par vienu vakaru, mēneša garumā... uz mazām likmēm bonusu iedod un neko neatdod, par lielākām likmēm vispār nerunāsim, bonusku izsist nereāli... nopirku bonusku par 180€ atdeva 50€ :D salīdzinu tikai starp spēli online un dzīvajā zālē ;) tikai brīdinu sabiedrotos ;)

:D:D