www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana, slikts serviss

Olybet - Krāpšana, slikts serviss

Absoslūti negodīgs kantoris -spēlējot cash pokeri pa dienu, kad nav auditorijas, tu spēlē pret fake spēlētājiem, kas īstenībā ir boti. Vakarā pie galda varētu būt arī reāli spēlējošie ļaudis, bet starp tiem 1 būs bots. Variantu nav daudz, ja nu tikai tu ātri nenorauj banku uz kāda Fish rēķina un neaizskrien prom.

Zīmīgi ir tas, ka t.sc. Noteikumos nekas nav rakstīts par vinnesta izmaksu, ja nu tāds gadītos.

Neiesaku.

P

Likumsargs 05.07.2017

Vinnests nav iespējams, tāpēc jau arī noteikumos par to nav ne vārda!

TasEsLV 05.07.2017

Nu bet loģiski ka būs bots. kur tad viņiem būtu peļņa? komisijas no izmaksām? Ja pie galda ir 5 speletaji tad tava iespēja vinnēt ir 1 pret 5 = tātad mazākā daļa. ja 3 no tiem ir boti tad olybet iespeja uzvarēt tavu naudu un vēl kāda ir procentuāli lielākā - un tā viņi vinnē naudu, ja vinnē tu.. tad komisija par dažādiem pakalpojumiem.