www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana

Olybet - Krāpšana

Olybet.lv kazino piedāvā spēles pēc negodīgiem azartspēļu principiem. Laika gaitā pārbaudītas vairākas Olybet spēles (ruletes), kurām būtu jānodrošina klientiem godīgu un neparedzamu spēli, taču šeit spēle diemžēl notiek "vienos vārtos", kad sistēma redz, uz kādu iznākumu tiek uzlikta likme un dod pretējo rezultātu, novedot klienta depozītu līdz bankrotam. Vairākkārt pārbaudīts, lai šī sūdzība taptu! Nespēlējiet Olybet.lv!

Papildināts OB97 24.11.2017

Galvenas mērķis - panākt Olybet.lv kazino aizliegumu Latvijas Republikas teritorijā.

O

Dainis 24.11.2017

Ja šajās iestādēs visi vinnētu viņas nepastāvētu, tāpat, ja jūs nespēlētu azartspēles, tad nebūtu par ko sūdzēties!

C critical thinker 24.11.2017

vēl viens, kas domā, ka azartspēles ir paredzētas garantētam laimestam.. Lai viens laimētu, daudziem ir jāzaudē... un rīkotājs ievāc savu procentu.

O OB97 24.11.2017

Nemaz neuzskatu, ka tām būtu jābūt paredzētam garantētam laimestam. Godīgajā ruletē kazino pelna tikai "nulles sektora" dēļ, taču Olybet ir citi, savi izdomāti principi, kur laimēt vai zaudēt nav 49 pret 51, bet gan kādi 10 pret 90 ;)