www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana

Olybet - Krāpšana

Laimesta gadījumā, kas ir nedaudz lielāks par pāris eur, viņi izdomā inovatīvus veidus, kādēļ to neizmaksāt. Itkā rādās, ka konta nr nav korekts, kaut gan no tā paša konta tiek veikta iemaksa un naudu, protams, pieņem ar atplestām rokām. Interesanti, ka viņi dod diezgan pastulbus iemeslus, piemēram, jāiztīra interneta pārlūka kešatmiņa, jāizmaksā pilna eur summa, jānomaina pārlūks, jārestartē dators utt. Vēl labāk, beigās atsūta, ka es esmu krāpies un "pievelk" kaut kādus smieklīgus noteikumu punkuts.

Vienvārdsakot, OlyBet rīkojas negodprātīgi, jo gluži vienkārši negrib veikt laimētās naudas izmaksu, aizbildinoties ar absurdiem iemesliem. Diezgan liels kaktu kantoris un ieteiktu cilvēkiem izvēlēties citus sporta totalizatorus.

J Jurģis86 07.03.2018

nu nezinu,spēlēju,gan iemaksāt gan izmaksāt var viss ok,vieīgi vinnēt tur protams var kādu 100 max

F Feldmans 08.03.2018

Ar Betsafe ir analoģiski!