Olybet - Krapsana

Tirakais krapnieku kantoris, neiesaku cilvekiem te spelet un maksat savu naudu ieksa. Man lieta tada, iemaksaju, veicu 2-3 likmes uz Spanijas futbolu un kopa vinneju 2500EUR aptuveni. Man pirmos 500eur izmaksaja bez problemam, nu protams naca naudas 4-5 dienas, bet tas jau laikam atri skaitas. Pec kada laicina pieprasu nakamo izmaksu un sanemu zinu e-pasta ka mans konts slegts, itka esmu sadarbojies ar citiem cilvekiem. Vienkarsi unikums kaut kads, slegts lidz 90 kalendarajam dienam, ieksha konta protams visi 2000EUR.

Sikakus paskaidrojumus nesniedz, vienigais standarta atbilde:

Jūsu OlyBet lietotājkonts "XXX" no XX-XX-2017 ir slēgts uz laiku līdz 90 kalendārajām dienām. Lietotājkonts ir uz laiku slēgts, pamatojoties uz OlyBet sporta likmju noteikumu, kas nosaka, ka organizētājs neatļauj veikt dalībnieku sadarbību, veikt sporta likmes no vienas IP adreses uz vienu un to pašu sporta notikumi identiskās vai dažādās kombinācijās, lai tādējādi pārkāptu organizētāja noteikumus un to noteiktos likmju limitus.

Vienigais konts, nekadus bonusus neesmu nemis. Iemaksaju, uzliksu uz futbolu un redz kaa.. siem acimredzot nepatik ja tu vinne pie viniem.

M Madara 21.04.2017

Bez tam varu piebilst, seit vini man piesuj faktu ka esmu sadarbojies un mahinejis, lai parkaptu limitus. Ka gan tas fiziski ir iespejams ja uz to spanijas ligu match odds lauj likt 4000eur? Es pat pusi neuzliku... Jaa bija vairakas likmes, iemaksaju uzliku, un vel speles diena, bet no kura laika aizliegts ir likt vairakas likmes uz vienu un to pasu notikumu? Lai vai kaa, tiraka krapshana no olybet puses, skaidrs, tiklidz tu vinne vairak par 50eur taa vini mekle kur piesieties un kaa no tevis atkratities. Nozhelojams krapnieku kantoris :P

D Daumants69 03.08.2023

Viņi arī pēkšņi “uzkar” lapu, ja kaut kas notiek tavai likmei par labu. Lapa vienkārši nelādējas… tikko arī skatos RFC : KTE spēli un viņu lapā rādās, ka spēles pamatlaiks beidzās ar 1:1, bet bija 2:1 RFC vadībā… tā tās likmes arī zaudē… nesekojot līdzi, kā Tevi apkrāpj tiešraidē…