www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana

Olybet - Krāpšana

Контора уверяет что все слоты лицензированные и находятся под контролем государственных организаций, но и видимо это не мешает "подкрутить" слоты та полный слив денег! 2 недели назад слоты одного провайдера играли + - нормально, баланс проигрыша и выигрыша, после чего начались технические неполадки у данного провайдера, и после этого слоты вообще перестали играть, это обман чистой воды! Закрыть нахрен эту контору!
P. S язвенные умники, и нравоучители по поводу игры в казино, проходите мимо, не считаете чужие деньги и не учите как жить!

29.08.2022

P

A absolut1327 29.08.2022

Ja nevēlies, lai tevi kāds māca dzīvot un skaitīt tavu naudu, tad nav ko sūdzēties publiski ! paburkšķi sev zem deguna, ka dzīve slikta, naudas nav, utt. visiem jau sen skaidrs, kā strādā tie visi kazinčiki.

A AndrisGolonovs 02.10.2022

Вы что тут сидите умничиеете умники?идите в группы собачников или филосовов,там свой iq показываете!
Дело не в то поднять поляну или нет,когда человек идет играть он готов слить сумму денег,но дело в том что эти казино,прикладывая руку,накручивают игры в свою сторону,что в целом противозаконно,только никто их.не проверяет,и они делают что хотят!

A absolut1327 04.10.2022

vēlviens pusfabrikāts ieradās, lkm arī pēdējo kapeiku papisa:D

A AndrisGolonovs 04.10.2022

Tu savu naudu skaita,nevis manu!

A absolut1327 04.10.2022

tev jau tur nav ko skaitīt, ja jau jaunu sūdzību ieliki par kazino :D

A AndrisGolonovs 04.10.2022

Tev pat darba nau,jo sedi šeit un telo gudrinieku!

A AndrisGolonovs 04.10.2022

Kada tev starpība?pedēja nauda man vai ne!?ej pas stradāt nevis komentet sūdus!

D Domaataajs 04.10.2022

Tieši tā, aizej pastrādāt, nevis sūdzies par sūdu.

kā tu sevi necieni :D
Darbs man ir, un smadzenes vietā.
bet jā, tev šeit pilnīga taisnība,nevajag sūdus komentēt :D it iīpaši tos sūdus, kas komentē par sūda kazino :D