www.sudzibas.lv Olybet Krāpšana

Olybet - Krāpšana

Очередная шарашкина контора, что оптибет что олибет одного разлива мошенники! Играю в одну и ту же игру на разных казино, я вижу как эта игра играет! Тут же в Book Of Dead,3 ая книга пролетает 100 раз подряд,100-200-500 спинов и ничего, на протяжении 2х недель, одна и та же история, какой генератор случайных чисел, вы о чем! Чертовы мошенники, гореть вам в аду! И проигрыши то не большие, но азарта 0, тупая обдираловка! Ни ногоой больше сюда! Разводилы!

27.07.2022

D Domaataajs 27.07.2022

pareizi ir, ka nespersi tur savu kāju, tā no visiem aparātiem vajag, ne tikai Olybet. Kā Jums šķiet, uz ko viņi pelna? Jā, tieši tā, no Jūsu naudas. Jūs esat viņu ienākumu avots (varētu teikt - darba devējs). Arī mazs zaudējums nav ieguvums tomēr. Ja visi beigtu spēlēt, šādi beigtu eksistēt. Novēlu Jums visu to labāko, lai nenodarbotos ar šādām lietām un nemaksātu naudu tiem, kam to nevajag :)

S Spelecontrol1986_ 27.07.2022

Одно дело когда отдача 94% согласно заявленной информацией от провайдера!но я вот не верю,совсем не верю что они не имеют доступа и не могут ничего контролировать!тут уже даже видно что игры не играют!больше депозита выигрыша даже не бывает!

Good Intentions 27.07.2022

Ja ne šeit ar kāju, tad citur. Cik jau papisi?

S Spelecontrol1986_ 27.07.2022

А кто вас сюда поставил умных.таких?Сколько проиграл,проиграешь еще!вы понимаете,игра в казино,это так же как курить и выпивать,дурная и не хорошая привычка!и это надо воспринимать как факт!не надо считать чужие деньги!про есть казино более честные,а есть подобные канторы как эти!понимаете вопрос не в глобальном смысле игры в казино,а вопрос о честности данного поставщика услуг!

D Domaataajs 27.07.2022

A mēs paši atnācām, bet ne ar sliktām domām utt., tik norādām, ka kaut kas varbūt jāmaina uztverē. Aparātu griezēji utt. nav jāpieņem kā fakts. Līdzīga doma būtu - "saprotat, apgrābstīt mazus bērnus, tas, tāpat kā smēķēt un iedzert, ir slikts un dumjš ieradums. un tas ir jāpieņem kā fakts." Jā, skarbs, nedaudz savādāks piemērs, bet doma tāda pati. man tā šķiet tāda терпила loģika, kas nav gatavs pat pirkstu pacelt, lai kas mainītos (neiet uz aparātiem/online, beigt dzert un smēķēt utt.). Ja tomēr nevarat, rēķināties ar sekām, bet to kā "faktu" nevajag pieņemt. Kazino paši par sevi nekad nav godīgi - vienīgais mērķis ir noslaukt vēl vairāk naudas. Kādam paveicas, bet 95% nē.. un no tiem 5% ir daudz tādu, kas pēc tam atgriežas un nospēlē to pašu vai vēl vairāk. Ja būtu tik viegli iegūt to naudu, kazino kā tādi neeksistētu (jo visi būtu uzvarētāji, izņemot kazino).

V Vanguard 19.08.2022

Кукисы чистить надо после каждой сессии