www.sudzibas.lv Olybet Apkrapj speletajus

Olybet - Apkrapj speletajus

Olybet ir nožēlojamākais kazino ko savā mūžā esmu spēlējis, pie šitiem parazītiem vispar nav iespejams neko vinēt. Tik zemu atdevi nēsmu nekur redzējis, esme azartisks spelmanis parejos Latvijas kazino meslos tur var ko vinet zaudet, bet nu olybet parspej visu. Reali spelejot 3 stundas automatu lights
netent pa 9 centi un 18 centi, ar bilanci 70 euri vins lielako laimestu iedeva 3 euri un neviena bonus, tas neskiet aizdomigi kur tie procentu atdeve. Tur nav jabut matematikim lai sapratsu, ka vini vispar vel pastav un nav viniem atnemta license nespelejiet sitaja mesla nekad pat nemegitniet neko nevin esiet. Un kapez azartspelu inspekcija vinus neparbauda viniem drosibas avota kodi nemaz nesakrit ar to nomnieka kodiem. To visu var izdarit un parbaudit jebkura bridi. Man ir ekransavini un video aizsutiju redzes ko teiks ceru kad driz so meslu bedri un zaglus slegs?

21.03.2021

R