www.sudzibas.lv Olive Ģimenes ārsts

Olive - Ģimenes ārsts

Veselības centra 4 ģimenes ārste Vizma Vecvērdiņa katru reizi ļoti neieinteresēta, nevēlas iedziļināties, virspusēja. Paziņojot par grūtniecību kopējās veselības stāvokļa novērtējums-viens vārds. Jautājot par gripas poti grūtniecēm vairākkārt teica, ka tas ne caur viņu, varat iet jebkur potēties. Ejot potēties izrādās obligāts ģimenes ārsta nosūtījums un vēl izrādas, ka grūtniecēm pienākas 50% atlaide, par ko viņa man neko neminēja. Tada sajūta vienmēr, ka tik ātrāk atkratīties.
Brīžiem sajūta, ka vienīgais, ko zina, kā ārstēt ir saaukstēšanās slimības. Ļoti neiesaku.

O

I ieva 27.05.2019

Arii manai mammai ljoti negatiiva pieredze ar Vizmu Vecvērdiņu.
Mamma (pensionaare) luudza nosuutiijumu pie acu daktera, bet "daktere" mineeja ka vinjai mana mamma esot "neizdeviiga".
Naakoshreiz kad mamma aizgaaja pie vinjas ar 50 euro konvertinjaa, tad jau nosuutiijums tika iedots.
Manupraat jau kaut kaads aarpraats ka "dakteri" izspiezj naudu no pensionaariem. Vai tiehsaam nav pilniigi nekaadas sirdsapzinjas?

A AegrescitMedendo 27.05.2019

Ticiet man, arī no strādājošiem profesionāļiem un nestrādājošiem studentiem izspiež naudu. Vecuma cenzam izspiešanā nav tik liela nozīme kā sākotnēji varētu šķist.