Olimpeks elektroniks - Remonts

Aizvedu televizoru lai pārbauda norunājām ka uzvanīs pateiks cik maksās un kas pa vainu zvana nebija, tas saucās diagnostika, bez manas ziņas sataisa televizoru un nostāda fakta priekšā ka remonts maksā tik un tik, un vispār to es uzināju pate piezvanot nevis viņi kā to bija solijuši.Tā es gaidītu nezincik ilgi kopumā ļoti neprofesonāla apkalpošna .Vienkārši neiesaku nodot jebkādu tehniku šīs firmas remontā.Cilvēki ir jāinformē par tehnikas stāvokli tapēc tā ir diagnostika.Un kopumā firmas seja ta kā šaraškina kantora ļoti nepatīkami.

I

б Блонди 28.08.2010

А вот не пиздела бы ты, Илона! Например, мастер Юра очень хорошо ремонтирует технику "Браун". И я ремонтирую её только у него. Отличная контора!!! Жаль только, что с SIA "WESS-CONSUM" до сих пор не расплатились за поставленную технику. Но это уже вопрос к мистеру Вышедко.