www.sudzibas.lv Olga Švidjuka Olga Švidjuka Aizņemas naudu - neatdod

Olga Švidjuka - Olga Švidjuka Aizņemas naudu - neatdod

Olga Švidjuka uzsāka darbu pie mums kafejnīcā, sākumā likās normāla, strādāt griboša sieviete, nostrādāja vienu nedēļu un lūdza vai var viņai aizdot 20 EUR, un, protams, viena no viesmīlēm aizdeva, tad viņa lūdza arī citai viesmīlei, bet teicu, lai neaizdod, jo Olga Švidjuka jau aizņēmās. Tad vienu dienu viņa atnāca uz darbu, atslēdza visas durvis, noņēma signalizāciju, atvēra kasi un vienkārši aizgāja prom no darba, nekas pazudis nebija, bet ļoti neatbildīga rīcība priekš pieauguša cilvēka, pēc tam viņa taisnojās, ka viņai palicis slikti utt, bet piezvanīt un pateikt nav varējusi, jo aizmirsusi telefonu mājās, lai gan darbā arī ir telefons, kuru, protams, viņa neiedomājās izmantot. Un kad pienāca algas diena, protams, par nostrādātajām dienām arī viņai pienācās atalgojums. Piezvanījām viņai, lai nāk pēc algas, domājām, ka parādu uzreiz atdos, kad iedosim naudu rokās, bet tā vietā viņa aizskrēja prom ar naudu. Pēc tam solīja atsūtīt uz kontu un, protams, tas nenotika, tālab rakstu šo sūdzību, lai cilvēki uzmanās no Olgas Švidjukas, neiesaku viņu pieņemt darbā, jo viņa ir ļoti bezatbildīgs cilvēks, uz kuru nevar paļauties.

K