Olga Bojeva/Tatjana Malahovska - dziviklis krapšana

Latvijas Republikas Augstākai TiesaiNo: Marfas Kirijenkop.k. ______________adrese: Maskavas iela 268_____________Liecība2003.gadā Olga Bojeva-mana krustmeita, griezās pie manis ir lūgumu, palīdzēt viņai ar naudu, jo it kā viņai ir ieķīlāts dzīvoklis un, ka viņas ģimene var palikt bez pajumtes. Naudas man nebija, un palīdzēt es viņai šajā lūgumā nevarēju, bet tad viņa man izlūdzās ieķīlāt manu vienistabas dzīvokli,lai viņa tiktu galā ar savu ieķīlāto īpašumu un tad man naudu uzreiz atgiezīšot. Es biju pret, bet kaut kādā veidā viņai tomēr sanāca mani pierunāt.Tā kā, es no bankas darījumiem neko nesaprotu, visus bankas darījumus palīdzēja izpildīt Tatjana Malahovskaja, es tik parakstījos, kur man to lika darīt, un tādā veidā es saņēmu priekš Olgas Bojevas 12 000 USD.Olga Bojeva solīja visu parādu bankai atmaksāt pati, jo visi 12 000 USD bija paņemti un atdoti priekš viņas. Un es arī vairāk tajā neiedziļinājos. Bet pagāja kāds laiks un es saņēmu no bankas paziņojumu,ja es laicīgi neatmaksāšu parādu, manu dzīvokli atņems un pārdos, un mēs tiksim izmesti uz ielas. Es biju šokā no šī paziņojuma, jo Olga taču visu paņemto kredītu uz mana vārda solīja arī pati atmaksāt.Bet tad man piezvanīja Malahovskaja un piedāvāja nopirkt mani dzīvokli bankā, atmaksājot naudu, ko bija paņēmusi Olga Bojeva, ar manu parakstu un klātbūtni ieķīlājot dzīvokli bankā. Es biju izmisumā un Malahovskajai neko neatbildēju, saruna ne ar ko nebeidzās. Tad es saņēmos uz izstāstīju saviem bērniem, par to, ko es esmu izdarījusi, ka Olga izlūdzās un pierunāja mani ieķīlāt dzīvokli. Bet bērni izrādījās gudrāki par mani, protams viņi mani nosodīja, bet teica, ka ar visiem spēkiem paši mēģināsim atmaksāt kredītu par dzīvokli, un tā mēs sākām maksāt parādu bankai, kurš bija paņemts priekš Olgas Bojevas ar Tatjanas Malahovskajas palīdzību.Un nu jau ir 11 gadi, kopš es maksāju parādu par citu cilvēku, es mēģināju meklēt Olgu Bojevu,lai runātu, kas par lietu,kas notiek, bet viņa ir pazudusi. Tikkai tagad es saprotu, ka visas darbības no viņu pusēm ir bijušas mantkārīgos nolūkos, lai apkrāptu tuvus un ne tik tuvus cilvēkus sev apkārt. 10.06.2015 paraksts / / atšifrējums /Marfa Kirijenko/

L lunards 30.06.2015

patiešām bēdīgs stāsts

G Gara speks 28.06.2018

Gara spēks biedrība. Lūdzam atsaucoties cilvēkam, kas kau - kas zini par Olga Bojevas (aptuv 59 gadus vai Tatjana Malahovskas (aptuv 58 gadus) krāpniecisku darbību? Ir vajadzība aizstāvēt tiesas priekšā minētas personās krāpniecības upuri. Un īpaši Jūrmalā dzīvojošus - IRINU KATERINIČU, ALEKSANDRU KATERINIČU un ROMANU GOLUBEVU?