www.sudzibas.lv Olegs Sergejevs Francijas kredĪti

Olegs Sergejevs - Francijas kredĪti

Ir sludinājumi zip.lv kreditiem.lv par francijas kreditu piešķiršanu no Francijas kredīt iestādes cetelem.fr.Varbūt kāds ir pieteicies...Šādus kredītus no citas valsts, it īpaši Francijas Jūs neviens reāļi nevarat dabūt, jo neesat Francijas iedzīvotājs, Jūs nemaksājat nodokļus Francijā...Šim Oļegam Sergejevam ir 20 gadi, galva strādā, pats iz uz bezzizejas robežas, tagad cenšas ar krāpniecību atmaksāt savus parādus.Viņš Jums liks samaksāt 30ls par saviem pakalpojumiem, bet pec tam pazudis, vai atrunasies, ka nevar tikt pie interneta u.t.t...varu arii pastaastiit siikkaak, ja kaadi jautaajumi rakstiet uz e-pastu!

Z

J Janis 19.03.2009

Man šis cilveks gan palidza, neko sliktu par vinu nevaru pateikt

D Didzis 26.03.2009

Jaa, Oleg:D

A Aija 26.03.2009

Es arī ar viņu saskāros. Protams, noslēdzu līgumu un samaksāju 30 Ls. Tālāk man kreditu tomēr atteica un pat atnāca it kā vēstule no Francijas, ka ir atteikums. Domāju, ka viņš mēģina šos kredītus dabūt tepat. Tā kā pārsvarā pie viņa palīdzību meklē tie cilvēki, kam citur vairs nedod, tad viņiem, protams, atsaka. Ja neatteiktu, tad domāju, ka Oļegs izkārtotu un viss būtu OK. Bet tā kā nedod, tad viņš (vai viņa draugi) uzraksta smuku vēstulīti it kā no Francijas, ka ir atteikums... Vienu īsu bŗīdi parādījās šādi kredīti no Itālijas un Zviedrijas... Tās tak visas ir pasakas, neticiet tam!

O Olegs 26.03.2009

Nesaprotu tadus cilvekus, ja pasiem paradsaistibas desmitiem tukstosu latu apmera? Kurs jums dos kreditu?? Kurs bus tas idiots?? Aija raksta vispar melus, kadus es vinai varu pieradit!
Ir firmas, kas tiesam aizdod naudu tur skaitas ari Cetelem (Tie aizdot naudu tikai kartigiem cilvekiem), bet protams, jebkuram aizdevejam ir jaredz jusu maksatspeja. nedomajat, ka dabusiet naudu tapat ka agrak- satiekoties kafejnica un parakstot aizdevuma ligumu, tas nav nodrosinajums, bet samaksa 30 LVL tas ir mans atalgojums par darbu, jo pa velti nestradaju!!!1

I igors 27.03.2009

Bet dazhiem vispar nebija tadu paradu, vai kreditsaistibu ka sakaat 10 tukstoshu apmeera, pat tukstotis nebija, un maksatspeja pietiekosha-bet kreditu nedabuja:(Jus pats melojaat...

O olga 09.11.2009

Ir tādi līdzīgi sludinājumi. Piemēram, viens kungs regulāri ievieto savu sludinājumu e-tirgus.lv : " Sveiki,
Mans uzņēmums šobrīd dod no aizdevumu nav nepieciešama finansiāla palīdzība. Uzņēmums ir cienījama un labi pazīstamas firmas Itālijā. Mūsu procentu likme ir ļoti lēti un pieejami tikai 3%. Ja ir interese, sazinieties ar mums šodien uz e-pastu. [slēpt]@hotmail.com" (es nokopēju to sludinājumu saglabājot autora stilu un visas kļūdas).
Par minēto sludinājumu varu pateikt tā - tas ir krāpšana, īsta un bezkaunīgā krāpšana. Ja Jūs rakstīsiet uz to e-meilu, viņš jums obligāti atbildēs, būs daudz-daudz vārdu, arī ar šausmīgām kļudām, un ar solījumiem ka tieši jums obligāti un noteikti būs piešķirts tas aizdevums. Tikai jums jānosuta viņām skanēto pases kopiju. Pēc tam jūms būs piedāvāti 3 varianti: 1) pieradīt, ka jums ir kīla "Itālijā" 2) pieaicināt galvinieku " kuram ir Itālijas pilsonība", un protams - 3 variants - lai saņēmtu to aizdevumu, vispirms samaksāt viņiem CAUR WESTERN UNION (!!!) naudas summu 110 EUR apmērā ! Kā jums tas patīk? Es to zinu no savas pašas pieredzes, tikai varu pateikt, ka to izdarīju tikai "sporta intereses" dēļ, lai pārbaudītu. kad viņš man iesaka pārskaitīt naudu, cik iespējams ātri, es viņām uzrakstīju, ka runāju ar savu paziņu - juristu, un ka tas ir kaut kā dīvaini. Ko Jūs domājat? - pēc tam no tā slāvenā "itāļu kunga" nebijā jau ne viena vārda, nevienas atbildes ! Un mana draudzene arī pārbaudīja to sludināumu - rezultāts bija tas pats. ))))))))))

K kuks 26.04.2010

nevienai tadai firminai neticiet un protams ka nekadas summas neskaitiet jo vini skaisti raksta ka nu piemeram saskana ar anglijas pienemtajiem likumiem jums jamaksa bankas nodeva vai ari ka ja jus velaties sanemt ceka veida vai ar DSL tad jums tiks piedavati 3 varianti -sanemt atri, velak un vel velak un par to ari atbilstosi bus jamaksa...bet ja vel vini tur uzrada ka ur privatpersonas pieprasijumu un ja vel WESTWRN UNION tad nu jasaprot cilveki ka tas tiek uzdavinats tam cilvekam!!tas tacu ir naudas parvedums ne par ko...
ESIET TACU GUDRAKI UN PRATIGAKI!!! VARAT PASPELETIES AR VINIEM UN PIEDAVAT LAI VINI SAMAKSA KA JUS PEC TAM ATDOSIET VAI VEL KAUT KO...UN DOMAJU KA VINI ATRI PAZUDIS...