Oļegs Marinoha un viņa brigādes - Krāpniecība

Uzmanību! Nekad nesadarbojaties remonta un dizaina jautājumos ar cilvēku vārdā Olegs Marinoha, un vispār labāk darba jautājumos ar šo indivīdu nesadarboties, par ko starp citu saka arī viņa līdzstrādnieki.

Būšu pateicīga, ja brīdināsiet par šo indivīdu arī savus draugus. Esiet uzmanīgi! Rūpīgi pārbaudiet cilvēkus pirms sadarbojaties, it sevišķi ja runa ir par lielām naudas summām. Šeit pat nelīdz draugu un tuvinieku ieteikumi - tikai vēss prāts, nepārtraukta, stingra kontrole un apziņa, ka nevienam nevar uzticēties. Skumji, bet patiesi.

Mūsu ģimenes pacietības mērs ir pilns, tāpēc arī dalāmies ar Jums ar šo informāciju, lai Jūs brīdinātu.

Kopējais mūsu zaudējumu apmērs ir 1700 Ls, kas radies Olega Marinohas darbības rezultātā. Tas neieskaitot remonta brāķus, kas sāk parādīties.

Stāsts iesākās pagājušā gada augustā, kad Olegs Marinoha piedāvāja savus dizaina un remonta uzraudzības pakalpojumus. Remonta darbus iesāka viņa labs draugs un pēc 1,5 mēneša, kad uzticība tika iemantota, pazuda ar lielu naudas summu.

Tad Olegs pieaicināja citus draugus strādniekus, kuri jau 4 mēnešus 70 kv.m lielu dzīvokļa remontu nevar pabeigt. Visu procesu vadīja jau pieminētais, visiem pagaidām godājamais Olegs Marinoha.

Šeit neuzskaitīsim visu, ko mums nācās piedzīvot šajā laikā Olega un viņa lieliskās komandas darbības rezultātā.

Priekšstatam par Olega bezatbildību un bezkaunību: tagad, kad ārā ir -20 grādi, mēs joprojām dzīvojam bez radiatora virtuvē, par ko tika samaksāts jau oktobrī. Bet virkni aizbildinājumu rezultāta tā joprojām nav ne nopirkta, ne uzstādīta.

Šobrīd Olegs Marinoha un viņa brigāde ir vienkārši pazuduši. Darbi nepabeigti, nauda paņemta un atklājas virkne brāķu.

Ja Jūs vēlaties saglabāt savu sirdsmieru un ieraudzīt labi paveiktu darbu - neuzķeraties uz jauko un draudzīgo Olega Marinohas sejas izteiksmi un saldajiem solījumiem.

Tas ko prot šis indivīds ir runāt, solīt un protams melot.

G

Z ziilaans1 02.02.2012