Old Shanghai - Maldināšana

Sūdzībā ir adresēta vairāk cilvēkiem, kuri meklē sev darbu. Restorāns old shanghai ir ķīniešu restorāns un pašlaik tie meklē darbiniekus oficiantus. Esmu ieraudzīJusi sludinājumu, jo pašlaik ir nepieciešams atrast jaunu darbu pandēmijas laikā. Tie atbildēja man un mēs sarunājamies satikties uz pārrunām.
Atbraucot tie izskatījās diezgan laipnīgi. Lai pārbaudītu manas zināšanas nolēma man atbraukt un pastrādāt 2-3 stundās lai visu parādītu. Pēc pirmās dienas tie paprasīja atbraukt vēlreiz, pēc tām vēl. Pateikšu kā tie apsolīja pārrakstīt dokumentus otrā dienā pēc apmācībām, bet pēc trešās dienas tie joprojām neko man neiedoda. Sanāca tā, kā esmu strādājusi bezmaksas visas dienas.
Pēc tīrības viss arī sūdīgi. Pavāri strādā vienreizējos cimdos nenovelcot vienu pāri dienas laikā. Grīdā ieraudzīju Skudras (?) .
Neieteicu to vietu citiem, rodas sajūta kā neesmu vienīgā, jo bija daudz atvērtas maiņas tajā pašā laikā kad mani tie darba devēji gaidīja pastrādāt.