Old Shanghai - Apkrāpšana

Ļoti nepatīkamu brīdi piedzīvoju šodien 01.12.15. restorānā Old Shanghai uz Valdemāra ielas. Pasūtīju nūdeles ar gaļu un dārzeņiem par 5.95 (ja nemaldos) un ingvera un citronu tēju par 3.50 EUR. Nūdeles bija tīri garšīgas, bet tēja gan 2 citrona šķēlītes un pulverītis ingvera ar karstu ūdeni, bet negaršoja ne pēc kā. Bet ne par to ir runa. Lielākais un nepatīkamākais pārsteigums bija tad, kad man atnesa rēķinu!!! 13,60 EUR! Pēkšņi 3.50 vērtais citronūdens uzkāpa uz 4.50 un nūdeles uz 9.10 EUR (skaidri un gaiši čekā rakstīts) ! Un nē, ēdiena cenas netiek aprēķinātas uz svaru un arī nekāda dubultporcija netika pasūtīta. Ēdienkartē viena cena skaidri un gaiši uzrakstīta. Biju dzirdējusi par šo restorānu tikai labas atsauksmes, bet nācās dziļi vilties. Varbūt restorāns piekopj dzeramnaudas iekļaušanu rēķinā klientam to nemaz nepajautājot??? Tāpēc vienmēr pārbaudiet kārtīgi rēķinu šajā iestādē, pavisam iespējams ka kādi 5.00 EUR "netīšām" tiks pievienoti jūsu rēķinam!!!