AtrisinātaOL-TERRACE pārstāvis: Aigars Tālbergs - Krāpšana, slikts serviss

Sveicināti,

šis uzņēmums un uzņēmuma pārstāvis Aigars Tālbergs neizpilda līguma termiņus, konstanti Sola bet neizpilda solīto kā arī apsaukājās, draud.

Vēl ir tas, ka internetā (facebook) par šo cilvēku jau ir vairākas sūdzības un apkrāpti cilvēki. Esmu sazinājies ar jau vairākiem cilvēkiem, kuri mani ir informējuši par šī uzņēmuma un šī cilvēka krāpniecību un darba saistību neizpildi.

Iesaku izvairīties no šī cilvēka un uzņēmuma.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta MartinsT94 21.03.2023

Sūdzība atrisināta, pakalpojuma sniedzējs Aigars Tālbergs pabeidza terasi un viss ir kārtībā

Paldies!

M

Komentāri (1)

K Klāvs Trops 06.11.2022

OL-TERRACE un Aigars Tālbergs krāpnieks. Augstāk aprakstītais 100% un vēl vairāk atbilst patiesībai. Paņem naudu, noslēdz fiktīviu līgumu un tad pazūd. Veic izbraukumu, tikšanos, mērīšanu un tas arī viss, skaidri apzinoties, ka nespēs izpildīt, turpina uzņemties jaunus pasūtījumus un ievākt avansus. Ceru, ka šīs un citas sūdzības atturēs citus iesaistīties ar šo krāpnieku turpmāk, jo visdrīzāk mēģinās veidot citu uzņēmumu un darboties tālāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes