www.sudzibas.lv "OK Būvmateriāli"SIA cūcīgs apkalpošanas līmenis

"OK Būvmateriāli"SIA - cūcīgs apkalpošanas līmenis

OK Būvmateriālos ir cūcīgs apkalpošanas līmenis - nekompetenti pārdevēji, stulba grāmatvedība un kašķīgi vadītāji!

G

R Raimonds 28.08.2008

Tiešām galīgais lohatrons, mēģina piečakarēt uz katra soļa.

O Ojārs 28.08.2008

Pilnībā piekrītu!

A Aleksadrs 01.09.2008

Nemaksa piegadatajiem par preci, laikam bankrotees, glabjas, kas var!

E Eriks 04.09.2008

Nezinu - mani pilnīgi apmierina gan apkalpošanas kvalitāte gan produkcijas klāsts. It īpaši tur ir ļoti labas labas cenas salīdzinot ar citiem.

A Aldis 04.09.2008

Jā, jā - strādā tur viens "zābaks" uzvārdā Kārkliņs. Ja vēl nav atlaists, tad ierosinu to nekavējoties izdarīt. Pārējais ir O.K.

A Aldis 09.09.2008

Piedodiet, kļūdījos ar uzvārdu, "zābaks" ir uzvārdā Vītols nevis Kārkliņš - piedodiet, ja varat!

A Arturs 07.10.2008

PilnIgi piekrItu, nezinu par Vītolu, bet meitas uzņēmumā ok Būvserviss ir viens daudz lielāks zābaks Kozuliņš Māris, itkā skaitās darba vadītājs, bet organizācijas spējas nekādas, sudus taisa vissu laiku, nesaprotu kā viņš netiek attlaist...

E exdarbinieks 21.11.2008

Par Kozuliņu es gan neteiktu, ka zābaks. Aizmāršīgs, tas gan. Nu un katram jau savi trūkumi.
Bet priekšniecība (vadība) tiešām izskatās, ka ar galvu nedraudzējas.
Pašlaik pildās mans tā saucamais mēra trauks, kurā pietrūkst vēl pāris piles lai lītu pāri malām. Skaties vien, līdz tiesai aizies. Nedomā ar galvu tagad, vēlāk tukšot maku vajadzēs.

E Exdarbinieks 02.12.2008

Žēl tos cilvēkus, kas tika aicināti no citiem uzņēmumiem. Pacietības laiks 2-3. mēneši. Pēc tam no Jums atvēlk naudu par dažādiem pārkāpumiem, nesaskaņošanu utt. Mans laikam bijušais kolēgis kaut ko minēja par tiesu... nevajag griezties, visu jau ir izdarījuši paši Vītols ar Bišu pāri, maksājumu bezatbildība, pienākumu pārlikšana uz darbiniekiem, meli... Vajag tikai vienlaicīgi painformēt lielākos piegādātājus par maksājumu kārtību un pieeju gribu maksāju, gribu nē. Domāju būs kam uzmesties virsū.
Finanšu plānošana uzņēmumā gan neeksistē, nerunājot par naudas plūsmām... Laikam jāiet cilveciņiem GRĀMATAS tirgot, varbūt arī kaut ko iemāciīsies.

P.S. Ar darba likuma zināšanām OK ir problēmas. Ir piedāvājums celt TIKAI PAMATOTU un TIKAI TIEM KAS CIETA NO VADĪBAS BEZATBILDĪBAS kopprasību pret OK. Kam interesē rakstiet: [slēpt]@inbox.lv

E Exdarbinieks 06.01.2009

mieru tikai mieru, bišu pārim jau kūka gatavojas un pajoliņs vītols ar tiks paķerts līdz, ilgi vairs nav palicis, cik ta valsti čakarēs

E Exdarbinieks 17.03.2009

1)tiesa, ka OK Buv ir problēmas ar likumu pārzināšanu.
2)vadības attieksme pret darbiniekiem vienkārši pretīga.Nav ko brīnīties, ka katru dienu mainās darbinieki, protams izņemot vadību.
3)grāmatvede Liene mūžam negarastāvoklī.
3)OKB diezgan labi čakarē valsti.
5)laimīgi te, kas ir prom...

A Anatolijs K. 21.06.2010

esmu projām un esmu BEIDZOT laimīgs. murgs un meli

A Ance 21.06.2010

kā arī bezatbildība un kaut kāds stulbs iedomīgums.

N Naivais 17.10.2010

Izsakoties pa OK būvservisu-vnk nožēlojami!Vislielākā vilšanās bija ar kasparu rubeni, kurš par valsts objektu stradniekiem nesamaksāja algas.Kas tā pa lietu, ka likumsargi un attiecīgās iestādes vēl nav šo firmu izpētījuši?kaspars Rubenis ir liels runātājs, bet ne darītājs-viņš apkrāps visus, kamēr nebūs slinkums.Pagaidām meklēju iestādes, kas man varētu palīdzēt!varbūt kāds var palīdzēt?aa...un arī Nacionālās bibliotēkas kādas svarīgas personas num. vai kādu kontaktinformāciju var dabūt?Esmu nolēmis-kā pret mani-tā es pret jums!!

I izlukdienets 25.08.2011

Vai kads zin, kas ar to kantori notiek tagad? Vai jau nav bankroteejis? Kas bus ar tiem paradiem, ko vinji paradaa piegadatajiem un darbiniekiem?

E EDGARSDJD 26.09.2012

SIA OK Būvservis man kapitāli piešņāca... Nesamaksāja visu naudu un vēl kārtīgi piedirsa... Atieksme Rubenim pret darbiniekiem sūdīga... Ignorē un neatbild uz zvaniem... Vissākas ka neizmaksā visu algu bet pa avansiem un beigās kārtīgi tevi apisīs!!!

E EDGARSDJD 26.09.2012

Nestrādājiet OK Būvserviss... Apisīs jūs taka mazos... Rubenis jau daudzus ir apisis un apisīs tā pat ka mani un manus čomus!!

K kurš gan cits 01.12.2012

OK būvserviss-riktīgs žīdu kantoris-tikko brigādi uz 700 ls uzmeta-pēc līguma darbs pa stundu likmi, bet kad algu jāmaksaa-Bite redz vienpersonīgi izlemj nee-par daudz būs-maksāsim pa kvadratūru pēc mistiskas pašsacerētas tāmes..., bet nu, lai pārāk nesapriecājas Bite & co.-ne uz tiem uzrāvās-kamēr nauda nebūs, lai gatavojas revīzijām, auditiem, kontrolēm, tiesu darbiem utt-jāķerās klāt-kādam ir beidzot jānoliek pie vietas šie krāpnieki-vairs tak nav nekādi 90tie, bet gan 21 gs.-Eiropas savienība!

T Toms 2013 24.05.2013

Nekas šai kantorī "OK Buvmateriāli" kā arī "OK Buvservis",
Nav mainijies :D

Bet audits gan ir sācies ;)
Laikam pateicoties iepriekšējam komentētājam :)