www.sudzibas.lv Ojārs Šmaukstelis Motocikls ar slēptiem defektiem

Ojārs Šmaukstelis - Motocikls ar slēptiem defektiem

Minētā persona, Ojārs Šmaukstelis no Ādažiem, ir rīkojies ļoti negodprātīgi - melojis par motocikla (Aprilia RS125 2000.g.) tehnisko stāvokli.
Motocikls apskates laikā bija darba kārtībā, tika pieminēti nelieli defekti (pagrieziena lukturiem pārāk mazs mirgošanas intervāls, spidometrs nedarbojas), kā arī Ojārs informēja, ka sezonas beigās būs jāveic virzuļa nomaiņa.
Apskates laikā motocikls darbojās, taču vēlāk Ojārs atklāja, ka mocis 'pielec' tikai ar iestumšanu. Tik tiešām, motors leca tikai siltā stāvoklī, savukārt, auksts no vietas nekustēja. Paldies, ka tik "laicīgi" painformēji.
Aizvedot moci uz remontu, atklājās, ka cilindra aizsargpārklājums ir izdilis laicīgi nenomainīta virzuļa dēļ; cilindrs pat nebija oriģināls, trūka visas blīves, bija tikai viens gredzens, cilindrs ar mistiskiem urbumiem, jaudas vārsts pārplīsis uz pusēm, starteris pusizjucis - acīmredzams, ka mocītis bija sastiķēts, lai noturētos pieņemamā kārtībā uz neilgu brīdi. Nācās veikt pamatīgu remontu ar cilindra, virzuļa, startera, jaudas vārsta u.c. detaļu aizstāšanu.
Lieki piebilst, ka uz zvaniem un e-pastiem Ojārs vairāk neatsaucās, lai gan iepriekš solīja, ka, ja gadās kādas problēmas, lai padodu ziņu un solīja palīdzēt.
Nevar noliegt, ka es esmu vainīgs, ka uzticējos gan Ojāram , gan tikko izietai tehniskajai apskatei, neaizvedot transporta līdzekli uz diagnostiku. Lai nu kā, veicu šo ierakstu, lai brīdinātu citus iespējamos šīs personas nākotnes 'sadarbības partnerus', darba devējus un klientus par šīs personas negodprātīgu rīcību. Neuzticieties šim cilvēkam - savus solījumus netur un melo acīs skatīdamies.

P.S. Ja kaut kas no minēta, tavuprāt, Ojār, neatbilst patiesībai vai arī ir noticis pārpratums un esi, iespējams, devies kādā ceļojumā, atvaļinājumā utml., padod ziņu, tiksim skaidrībā un situācijas atrisinājuma gadījumā, sūdzība tiks izņemta.

T