www.sudzibas.lv Ojars Juska Krāpšana un negodīgums

Ojars Juska - Krāpšana un negodīgums

Labdien, vēlējos padalīties ar jums pieredze par remonta darbiem, kuri bija uzticēti Ojāram Juskam. Lūdzu nekad neuzticēt nekāda veida darbus. Viņš ir krāpnieks, jo naudu paņem, bet darbus nepilda. Strādnieki viņam ir no Ukrainas, kuriem viņš ari nemaksā. Līdzautore viņiem nav interese strādāt. Viņš materiālus strādniekiem ari nepiegādā kaut ari naudu par to pirkšanu ir saņēmis.

Uzmanīties un vēlreiz uzmanīties.

Vēlos pateikt labāk ar to cilvēku nestrādāt, es strādāju uz betona, ar viņu un godīgi pateikt sliktāko attiecību pret darbiniekiem es vispār nekad nebiju redzēja, ziema laika mēs parderbamies uz iela, nebija kur paēst un redzējām viņu 2 reiz diena, rit not rit kad atved instrumentu un vakara kad savāca to, solīja paņemt uz firmu Vācijā, un piedāvāja mazliet pastrādā Latvijā neoficiāli protam es strādāju 3 nedēļas dabūju 50€ Kad es to saņemu es viņam uzrakstīju un sākas ar naudām tagat slikti, vajag gaidīt kad samaksas klients un tā tālāk