Ogres veterinārā aptieka - klīnika - Slikti speciālisti

Situācija bija tāda, ka mani vecāki bija vērsušies šajā klīnikā ar savu suni, kam bija grūta elpošana un suns slikti jutās. Vetārsts apskatot suni pateica, ka sunim ir sirds mazspēja un šajā karstajā laikā viņiem ir visgrūtāk. Ievadīja zāles un izrakstīja zāles pie sirds mazspējas. Diagnoscēta mazspeja bija tikai paklausot sirdi - vai tā ir pareiza diagnostikas veikšana, manuprāt nē! Paklausijās plaušas un teica, ka rengens nav vajadzīgs jo viss tur ir kārtībā! Tā nu mani vecaki veselu nedēļu centās dot zāles pie sirds mazspējas un cerēt, ka nu drīz jābūt vieglāk, bet vieglāk nepalika! Suns jau vispār neko neēda un beidzot 12.07.2021 vecāki zvanīja uz klīniku, lai pateikt, ka nav nekādu uzlabojumu, vienīgais ko viņiem ieteica pierakstīties pie kardiologa. Es savukārt nolēmu ņemt visu savas rokās un savācu suni un aizvedu suni uz Rīgas veterināro klīniku - kur pusstundas laikā mums veica suņa apskati un uzreiz pateica, ka suni noteikti jaatstāj stacionārā, jo viņa stavoklis ir smags - 10 minūšu laikā veica rentgenu un tur bija apstiprināts, ka esot viss slikti ar plaušām, nodevām asins analīzes, lai apskatītos kas ir ar infekcijas procesiem. Pēc asins saņemšanas bija konstatēta smaga pneimonija, ne miņas no sirds mazpējas - vienkārši pneimonija, kas jau bija stipri ielaista pateicoties tam, ka Ogres veterinarajā klīnikā nebija veikta nekāda normāla diagnostika un bija noteikta pavisam cita diagnoze. Varu teikt, ka tā lietas nedarās. Speciālistu kompitence ir ļoti zema. Būtība ir tāda, ka ja šajā klīnikā kad bija vērsušies būtu pateiza pieeja un pareiza ārsta kompitence, tad vecāku suņuku varētu glābt, bet dēļ tā, ka bija pazaudēts laiks ārstējot pavisam, ko citu diemžēl suņuks neizturēja un aizgāja aizsaulē.
Ja gribat, lai jūsu mīlulis ir dzīvs un saņem pareizu ārstēšanu, tad nu šī klīnika noteikti nav tā kur griezties! Man vienkārši ir grūti komentēt vetārstu rīcību. Mani vecāki uzticējās Ogres vetrinārās klīnikas ārstiem un beigās palika bez sava mīluļa! Skumji!

K