Ogres pasu dala - Pase

Meitai palika 15 iesniedzam dokumentus pases sanemsanai ieprieks bija pase kurai jau termins bija beidzies. Lieta tada pirmajai pasei bija izplesta bildite, uzrakstijam paskaidrojumu, samaksajam valsts nodevu, bet kad meita aizgaja sanemt pasi vinai to neizsniedza pamatojoties ka jasamaksa vel 5 lati, jautajums kapec uzreiz neteica ka bus jamaksa soda nauda un kapec neiedeva nekadu kviti? Ka vini var prasit kautkadu naudu nepilngadigam kad iesniedzam dokumentus ari es tur biju bet par kautkadu papildus maksu nebija runas . Atkal jakave skola un jatere cela nauda lai kartejo rezi aizbraukty iznemt pasi vai tas vispar ir pareizi no iestades puses?3

N

S sole_mio 14.09.2009

Vispār, negribu būt nepieklājīga, bet es Tev vispirms ieteiktu aiziet līdzi meitai uz skolu, uz kādu latviešu valodas stundu, pamācīties elementāru gramatiku. Kā vispār pieaudzis cilvēks var nezināt, ka eksistē tādi punkti un komanti, ka teikumus dažreiz mēdz vienu no otra atdalīt, nevis tikai rakstīt, kaut kā, ka tikai uzrakstīts. Kur tādi cirvji rodās?

P pufa 14.09.2009

Te jau ir i-nets kur ar smalkām garmatikas lietām neviens neņemas paraizrakstībā var censties izcelties raxtot kantoros vēstules un lietišķajā saraktē esi apmaldījusies Sole_mio te neviens tev neprasa padomus ka kas rakstāms tagad Sole_mio parādi ko proeti saliec pareizās pieturzīmes

N normunda 14.09.2009

nerakstu jau vestuli prezidentam labak apskaties savas kludas un tad pamaci citus

A albis 14.09.2009

vai tad pasi izsniedz vēl agrāk kā 15 gados, jo kādai pasei tad bija beidzies sroks, varbūt potēšanas pasei, un fočene izplēsta, jo tur bija attēlota pakaļa.

š šeherezade 14.09.2009

Ēēēēēē, bet vispār es domāju gluži tāpat kā Sole_mio, mani arī besī šitie analfabēti un ne gramatiķi, kas par kaut ko sūdzās, bet tajā pat laikā raksta galīgi tizli...sorry, Pufa, ka šoreiz nevaram būt domubiedri...:)))))

J juris 14.09.2009

5Ls bija soda nauda? vispār jau pasi taisot bija jāmaksā kkādi 10Ls vispirms un tad pasi saņemot 5Ls, ja kko nejaucu.
Šoreiz pasu daļas vaina, ka nebrīdināja. Man gan kad gāju taisīt, pabrīdināja.

C cilvēks 15.09.2009

Man jau arī liekas, ka Tu-Normunda arī prezidentam diezko labāk neuzrakstītu. Pievienojos Sole_mio, arī mani tracina šitie analfabēti, kas neciena, ne lasītājus, ne paši sevi. Pieņemu, ja šī sūdzība te ir ievietota, tātad, viņa acīmredzot arī bija domāta lasīšanai.:)

B biksis 16.09.2009

BET MANI TRACINA TIE KASTĒLO PĀRGUDROS UN CITUS APDIRŠ...

B bikse 16.09.2009

kas manu niku pievāca, zaraza!!!es nekad neraxtu lieliem burtiem, ja kāds iedomājies mans klons esam!

A albis 20.09.2009

niku nedrīkst piesavināties, it sevišķi pretējā dzimuma tas jau ir autortiesību pārkāpums.