www.sudzibas.lv Ogres autobuss SIA vienkārši kretīns

Ogres autobuss SIA - vienkārši kretīns

Esmu skolnieks, kurš mācās Madlienas vidusskolā, un katru dienu braucu uz mājām ar autobusu Ogre - Madliena - Pavuleni kurš atiet no Madlienas plkst. 13:38 , parasti esmu laipns un līdzjūtīgs un vienmēr visiem pateicos un uzsmaidu, bet šis sirmais vīrs savās matrixa saulesbrillēs mani nu gan pamatīgi satracināja.

Samaksāju par biļeti kā vienmēr tur pat līdz nākamajam ciematam Ķeipenei, kur dzīvoju, pateicos par biļeti un jāgaida vien piecas minūtes līdz autobus pienāk Ķeipenes autobusu pieturā. Šoferim laikam atmirušas smadzenes un aizmirsa vispār piestāt pieturā, palūdzu vai var izlaist ārā nākamajā krustojumā, - pretī saņemu naidpilnus biedējošus vārdus, ka paliek bail pat pa galvu nedabūt, ka redz jaunskungs grib kāpt ārā kur ienāk prāta, saku ko tad pieturā nepiestāj, un viņš tikai tālāk rupji atbild ka bail paliek, kad nu tiku ārā pateicu ''paldies par laipno attieksmi'' bet pieņemu šim kretīngalvam tas ir pie plikas pēcpuses ko es saku.

Tagad pat negribas no skolas mājās braukt nezinu vai maz mani izlaidīs no autobusa nākamreiz.

S skoln1eks 13.03.2013

es pat nevaru atcerēties visus brīnumus ko šis mērkaķis paguva pateikt

Y YoYo 14.03.2013

Tomēr nepatīkami... ka kungs gados šādi atļaujas uzvesties!
Taču iespējams, ka arī tu skolniek neesi bez vainas.
Varēji kaut kā pabrīdināt šoferi, ka tai konkrētajā pieturā vēlies izkāpt!
Loģiski, ka autiņa soferis nestājās katrā pieturā ja tur nav neviens braukt gribētājs!

T taisniba2013 14.03.2013

regulari braukaju ar sho reisu un protams ar sho shoferi, nekad nenoticeshu ka vinam varetu but bijusi tada attieksme.jaa varbut vins nesmaida katram braucejam, jo tas vienkarsi nebutu iespejams, varbut neitrals ir bet ne nelaipns.un shis shoferis tieshi otradi, ja vajag vienmer apstajas, kada cela galaa vai krustojumaa ja paluudz.

Y YoYo 14.03.2013

Nu re skolniek, kaut kā būsi pats "uzprasījies vai izprovocējis" šofera dusmas!
Re ku taisnība 2013 raksta kaut ko pilnīgi pretēju tavam viedoklim!

L Ludmila 25.06.2017

Ogrē autobusi uz pieturām vispār apstājas, vai nē? 23.06.2017. plkst. 19.00 braucot uz Lašupēm, autobuss nr. 10 noignorēja stāvošus cilvēkus uz pieturas, vai tas ir normāli? Šoferis skatās vispār aimugurējos spoguļos, vai tiešām nevar ieraudzīt cilvēkus, kuri “skrien” pakaļ, lai tas apstātos. Sabojāja visus svētkus un garstāvokli! Šāda situācija notiek ne pirmo reizi (arī ar citiem cilvēkiem). Šausmas, šoferiem vispār nav kauna! Vēršos pie SIA “Ogres autobuss”!

Z ZiZi778 24.07.2018

Ogrē autobusi brauc cikos grib, nevis cikos vajag. Laikam atbraukt 6 minūtes ātrāk ir normāli.
Vēl braucot no kartonfabrikas šoferi mierīgi pabrauc garām pieturai, kurā ir vairāki cilvēki...it īpaši Ogresgala autobuss, kurš palido lielā ātrumā garām un roku es varu celt vai necelt.