www.sudzibas.lv Officeday Prece neatbilst ar mājas lapā norādīto kodu

Officeday - Prece neatbilst ar mājas lapā norādīto kodu

Pasūtot preci internetā - burtnīcas, mājas lapā tiek parādīta Skaista bilde ar suņiem, bet saņemot preci, bilde ne pa visam atbilst tai, kas parādās internetā, jo tika atsūtītas pelēkas burtnīcas ar pavisam citu zīmējumu.
Sazinoties ar officeday darbinieci, tiek pateikts, ka par to neatbildot un garantēt konkrētu preci nevar, jo pie preces apraksta ir ierakstīts - ''produktu attēliem ir ilustratīva nozīme. Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai arī attēlā var būt detaļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstā ir norādīta vispārīga informācija par preci, to krāsā, parametros, iepakojumā vai komplektācijā iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pārdevējs nav atbildīgs par šādām atšķirībām starp preču aprakstu interneta veikalā un uz preces iepakojuma. ''

tas nozīmē, ja pasūtīsiet preci ar konkrētu attēlu, tad to nesaņemsiet, jo saņemsiet to, ko izvēlēsies uzņēmums. Uzskatu, ka tā ir cilvēku maldināšana, jo katrai precei ir savs kods un pasūtot preci internetā, tu redzi kā tā izskatās un tādu arī gribi saņemt, nevis pavisam ko citu.

A absolut1327 19.08.2022

Ak Dievs! Nu i baigā problēma :D

A absolut1327 19.08.2022

14 dienu laikā sūtat atpakaļ un nopirksiet, ko vēlējāties citviet :)