NZ Group SIA - Krāpšana

SIA NZ GROUP agrāk bija (Promec,Sams1504,Latvian Men Power,LDCMJ un citi) Kārtējā jaunā kompānija kurai nosaukums mainās ik pa trim mēnešiem,lai tik nebūtu jāmaksā nodokļi ne par jums ne valstij, regulāri problēmas ar algām 8e stundā un tos pašus vēl neizmaksā pilnā apmērā,dzīvošana ir ražotnē vecās ofisa telpās pa vairākiem cilvēkiem izstabiņā,kas nav apsildāmas jo īpašnieks ir atņēmis un aizliedzis sildītājus, ir arī mājas kas nav piemērotas dzīvošanai, reālais kompānijas īpašnieks ir Zviedrs kuram pieder kompānija Montage Svets kura ražotnē reāli dzivosiet un strādāsiet kas atrodas pilsētā Motala, nevienam un nekad neiesaku ar šiem sapīties, tas nav tā vērts mūžīgie solījumi un melošana ir ikdiena, attieksme vnk. nekāda, viņi arī var jūs izīrēt citām kompānijām pa visu skandināviju, reāla ņirgāšanās un nekas vairāk no puišeļu puses kas vada kompāniju.

Papildināts briļainais 04.03.2019

caur firmas.lv vari pārbaudīt šis kompānijas

B

B briļainais 04.03.2019

Tātad, lai uz šiem neuzķertos, cilvēku vervētāji ir L. Dzenis mazie priekšnieki, lai arī kāds nebūtu firmas nosaukums vai darbs bāze, offis, ražotne, noliktava, sadarbības partneri, tas viss atrodas vienā vietā Zviedrija (motala) konkrēti Montage Svets ražotnē kurā arī dzīvosiet, sargiet sevi un dievs jūs sargās.