www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

NVA - Slikts serviss

Sveiki vēlos izteikt lielu nepatiku pret NVA darbinieci, pirmo reizi biju iestājusies bezdarbniekos, attieksme pret mani bija drausmīga, pazemojoša, un tīrākā ņirgāšanās, pacilātā balsī, aģente lāse smildziņa. Man bija līdzi bērns kurš nobijās no viņas, l. Smildziņai bija jāiet pusdienas laika 11.30, par to neko nezināju jo bija teikts lai nāku laika no 9.00-16.09 jebkurā laikā un tādēļ viņa man uzbruka, sāka teikt lai vairs nenākšu šāda laika, un ka viņai gribas ēst, ko es vispār pie viņas atnācu, neizskatoties ka es esmu normāls cilvēks, ko es iedomājoties, un kāpēc tēloju ka iešu strādāt, es biju šokā: (

03.07.2019

Работяга 03.07.2019

nva jaiet tikai ierakstit baze kads tu esi gudrs un viss.. ja ierakstisi ka ieprieks bijis kasieris tad tikai tadu darbu ari dabusi nva filiale.. ieskatu ka nva ies tikai ieraktit kads ir merkis dzive..

Оккупант 03.07.2019

Вы хотя бы знаете данные этой персоны. А с tiesu padome даже такой информации не дают.

Оккупант 04.07.2019

Что ли вы не согласны про оккупацию? Посмотрите что творят судебные исполнители, какие документы они предоставляют. Какие ошибки в документах делают. Мы считаем что свинопасы пострадали очень сильно за время оккупации. Теперь у свинопасов есть полная возможность по реализации возможности на власть над людьми. Свинопасы даже не понимают, что любая услуга стоит денег. У свинопасов во время оккупации была бесплатная каша, и на бесплатной каше в капитализм. Это можно приравнять к героическому поступку, дать ордер, поставить памятник, посадить цветы у помятник и удобрять цветы героическими калами.

Оккупант 04.07.2019

Однако мы живём в этой стране. В этом и есть наше недовольство, почему нам не устроили депортацию.