www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

NVA - Slikts serviss

Sūdzību ierosinu par valsts aģentūras Cēsi filiāli. Esmu bezdarbnieks un katru reizi atnākot kāda no aģentēm neatrodas uz vietas. Tādejādi kavējot rindu. Ja man ir pieraksts uz 13:00 tad gribētu arī tajā laikā tikt, jo mājās ir mazs bērns kuru pieskata draudzene pusdienu pārtraukumā. Es saprotu ka bezdarbniekiem ir daudz laika, bet ne visiem. Nekad uz šo iestādi atnākot netiec laikā pieņemts. Kad tiec pie aģenta vienmēr jānoklausās cik ļoti ir nogurušas un netiek ar darbiem galā. Personīgi par Zoju Sīviņu. Ja trāpi tieši pirms pusdienu pārtraukuma tad ir atbilde dzirdēta kad tūlīt būs pusdienu pārtraukums un daudz laika nav runāt. Vai tiešām ja šīs aģentes ir tik ļoti piekusušas varbūt vajag apdomāt par papildus darbinieku pieņemšanu vai kadru nomaiņu?

Komentāri (12)

P pirceja2011 22.01.2018

No sākuma iemācies rakstīt pareizi. Un varbūt vajag padomāt, par darba meklēšanu.

S sildnikaalise 22.01.2018

Nekomentējiet ja nezinat situāciju. Ne visas māmiņas var strādāt pēc bērna kopšanas atvaļinājuma jo bērnudārzos ir rindas un ne visiem pietiek līdzekļu lai algotu aukles.

Dainis 22.01.2018

Tam ir domāts bērnu kopšanas atvaļinājums, bezdarbnieki ir domāti cilvēkiem , kas meklē darbu, nevis bērnu kopšanai , jūs parazitējat uz valsts rēķina un vēl esat neapmierināta ar to, ka tiek kavēts ''jūsu laiks'' ?

S sildnikaalise 22.01.2018

Neviens šeit neparazitē uz bezdarbnieku rēķina. Bērnu kopšanas atvaļinājums ir beidzies un kāpēc neizmantot bezdarbnieka pabalstu ja tas ir iespējams. Neviens jau nestājas bezdarbniekos tāpat vien aiz neko darīt, jo darbu var atrast arī bez NVA starpniecības, bet pabalstu saņemt gan nevar.

KassandraG 27.01.2018

Kapēc apvainoniet cilvēku. var būt viņai vīrs pelna naudu bet viņa savu laiku tērē uz bernu. unvar būt bezdarbniekos iestājas, lai aizietu mācīties uz kādiem kursiem, vai tālāk izgl.programmu. lai paceltu kvalifikāciju.
es brīnos, ka kāds te tiesā (pat citreiz apsaukā) nepazīstamu cilvēku, tiesā viņu. pat nezinot šo cilvēku. nevienam nav tiesību apvainot citus! te cilvēki raksta, lai dabūt jēdzīgu atbildi, rekomendāciju. bet te vairāki sēž, jo nav ko darīt. nevis jo grib ktko jēdzīgu ieteikt un ktkā palīdzet citam cilvekam.

T Tong Po 22.01.2018

Ko Tev atbildēja attiecīgās filiāles vadība? Tu taču vērsies ar savu sūdzību pie viņiem, vai ne? Jeb tikai piesmako ar savu sūdzību interneta saitos, lai redz, cik pie mums viss ir slikti?!

J JānisDimants 23.01.2018

Zini ko mamma, ej un strada. Nevis te sudzibas raksti.

S sildnikaalise 26.01.2018

Nezinat situāciju- nekomentējiet!

GoodMan 23.01.2018

Чемодан. Вокзал. Ирландия.

S sildnikaalise 26.01.2018

Es atvainojos, bet kam te būtu jāpamet valsts. Dzīvodams Latvijā nemākam latviski rakstīt.

KassandraG 27.01.2018

чтоб ему чемоданом в ирландии по 1му месту

E Ekspertu eksperts 19.10.2018

Goodmanam ir okupantu daba, tāpēc viņš nereti pie pirmās iespējas pazemo tautu, kuras zemē nelikumīgi dzīvo.. Tā ir lielummānija un iedomība, kuru zombē kremlis savos klaidoņos..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes