www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

NVA - Slikts serviss

Aizkraukles NVA strāda loti rupja sieviete bez pamata sak pacelt balsi un sūdzēties iešu ari citur ta es neatstāšu ka pienākot ar laipnu smaidu man vienkarsi atbildot ar rupeklību un tā bija jauna sieviete ja tai sievietei nepatik šāds darbs un palidzet atrast darbu lūdzu ej meklē citu nevis citiem bojāt garastāvokli.

Je

smejiesvesels 06.12.2017

Labāk darbu meklē, nevis skraidi sūdzoties .

Je Jelena0809 06.12.2017

Nav jusu dala kur skraidu un ko daru ta ir mana pasas darisana ;)

ра Работяга 06.12.2017

Visi vakanci izlikti ss.lv.. pats birzas stradnieks saprot ka vins nosez savas bikses ofisa..

Laikam jau :D

Нормальные люди в NVA работу не ищёт: в наше время хорошую работу можно найти только по знакомству. А NVA предназначено только для одного - для оформления и получения пособия по безработице!
идать вы там искали работу с должностью главы фирмы-директора. Не получиЦА!

Uzmanību, pa Aizkraukles NVA, regulāri vazājas nekaunīga bomzene un ubagotāja. Slēpjas zem segvārda Ļena. Paskat, tagad jau pat sūdzības raksta.

Je Jelena0809 06.12.2017

Pratin nac majas par siem vardiem var atbildet ja nu kas ip adresi nav nemazs tik gruti atrast ;)

Pi pirceja2011 07.12.2017

Ej strādā..Besī tādas ka tu. Strādāt negribu, bet naudu daudz gribu. Pareizi NVA darbiniece izsturējās pret tevi.

Je Jelena0809 07.12.2017

Nav tava darisana ko man darit man ari besi tadi ka tu kuri lien svesu cilveku dzive un apdirs laikam sava neapmierina kad citu lien.