LV RU
www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

NVA - Slikts serviss

Darbinieks sieviete strādā Nva Rīgas nodaļā, Jēzusbaznīcas ielā 11, 2. Stāva 209. Kabinetā neadekvāti runa nedot pateikt nē vārda, kāpēc priekšniecība tur tādus cilvēkus darba, ja viņi savu darbu Pilda ļoti slikti un tā ir nē pirmā reizē ka viņa sevi tā ved.

06.03.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no NVA Support Pārstāvja atbilde 09.03.2020

Labdien!
Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk – NVA) ir saņēmusi un izskatījusi Jūsu atsauksmi par vizīti NVA Rīgas reģionālajā filiālē. Informējam, ka NVA sagatavo katram bezdarbniekam Individuālo darba meklēšanas plānu, ietverot pasākumus, kas veicina atgriešanos darba tirgū. Lai sagatavotu Individuālo darba meklēšanas plānu, bezdarbniekam ir jāsniedz priekšlikumi, savukārt NVA darbiniekam tie ir jāuzklausa un kopīgi ar bezdarbnieku jāvienojas par piemērotākajiem pasākumiem. Nav pieļaujama situācija, kad NVA darbinieks noraida klienta priekšlikumus bez abpusēja izvērtējuma un paskaidrojuma.
Ja Jūsu ierosinājumi ātrākai darba atrašanai tiek noraidīti arī turpmāk, tad aicinām nekavējoties vērsties pie NVA Rīgas reģionālās filiāles vadības 314. kabinetā Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā.
Ja vēlaties saņemt tūlītēju un individuālu atbalstu darba meklēšanā, tad lūgums rakstīt e-pastu uz [email protected] , norādot savu bezdarbnieka kartes uzskaites numuru un sniedzot detalizētāku informāciju par savu bezdarba situāciju – kādā profesijā meklējat darbu, kuri NVA pasākumi, Jūsuprāt, veicinātu atgriešanos darba tirgū.

Be

Komentāri (8)

Работяга 06.03.2020

protams nebutu nikni, visus darbiniekus kurus vini iekarto darba atpakal pie viniem atgriezas...

Džozefīne 06.03.2020

Šādā adresē NVA neatrodas.

Be Bella19 06.03.2020

Jēzusbaznīcas iela 11

Tu Turkey901 06.03.2020

"nedot pateikt nē vārda, kāpēc priekšniecība tur tādus cilvēkus darba"

Jūs atnācāt pie viņas, tāpēc, iespējams, tieši Jums vajadzētu aizvērt muti, sēdēt un klausīties, ja Jums uzdos kādu jautājumu/ dos vārdu - varēsiet to pavērt!

Be Bella19 06.03.2020

Jums vajag aizvērt savu muti, ja nezināt situāciju kas tur bija un ja domājiet ka uz cilvēkiem kuri palika bez darba var kliegt ka viņa to izdarīja tad ne komentējiet.

Saivii 06.03.2020

Ved kur ?

As asdasd123 07.03.2020

pedejo reizi nva biju kadus 3 gadus atpakaļ , jau tad tur sedeja resnas damas , kuras mani sutija uz 3 burtiem " darba nav , bet jus turaties " . tad sapratu , ka viņiem nav darbs , tev palidzet darbu atrast , bet gan , lai oficialais bezdarbnieku procents butu pec iespejas zemaks . vairs uz to nva nebraucu . darbu mekleju pats .

Tu Turkey901 07.03.2020

Tiešām kāds vēl meklē darbu NVA, kad pilns ar vakancēm ss, CV un citos sludinājumu portālos?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes