www.sudzibas.lv NVA Slikts servis

NVA - Slikts servis

Sveiki sanāca tāda situācija pirmo reizi esmu bezdarbniekos sanāca situācija kad ne ierados pēc pirksta ģimenes apstākļu dēļ pa zvanīju pa brīdināju teica ierodaties pirmdien jāraksta paskaidrojums. Labi ierados nosēdēju 3 h bet biju jau iegājis iekšā kamēr neviena nebija lai neizjuktu pieraksta kārtību. Un ko man atbildēja jūs neviens nesauca kad būs laiks pasauksim sēdēju gaidīju bet neviena nebija. Iegāju noliku papīru un aizgāju jo es arī netaisos sēdēt ka muļķis Entas stundas jo redziet pēc pieraksta visus ņem. Bet tad kā zvanīju teicu kad nebūšu teica jebkurā laikā pirmdien atnākat.

02.12.2019

Dz

⛔️ ⛔️ 02.12.2019

Tas nav pasaules gals, ja nedabūjāt pirkstu. Bez pēdas varētu būt sliktāk

Ot Otis 02.12.2019

Neko līdz galam nesapratu.

Tu Turkey901 02.12.2019

Viņiem tas nav liels zaudējums, patiesību sakot, vispār nav zaudējums, tikai ieguvums kā jau valsts bezpeļņas iestādei!

Ot Otis 02.12.2019

3 stundu laikā var tik daudz CV aizsūtīt. Neesmu gan pārliecināts vai ar tādu rakstību tas būtu pareizais ieteikums.

Ma macbeton 27.12.2019

Neej uz NVA, ej pa tiešo uz pansionātu!