www.sudzibas.lv NVA Slikta attieksme

NVA - Slikta attieksme

Iestāde kopumā strādā tikai ķeksītim, ka it kā sniedz atbalstu bezdarbniekiem. Reālā interese palīdzēt ir nulle vai pat negatīva.
Nodarbinātības organizatore Inguna Bērziņa diezgan izsmējīgi pastāsta, ka klients ir kļūdījies, vispirms mācoties tiešsaistes platformās, un pēc tam piesakoties Nva. Jā, kļūdījos, nenoliedzu. Bet attieksme, maigi sakot, izbrīnīja. Ar neslēptu gandarījumu šī ierēdne paziņoja, ka nekāda atbalsta nebūs. Gribētos novēlēt nva ierēdnīšiem padomāt, pirms atšuj savus klientus. Dzīvē visādas situācijas var būt, ka neiznāk pašiem arī vilkties uz Nva un pazemoties.

12.09.2023

Atbilde no NVA Support Pārstāvja atbilde 15.09.2023

Labdien!

Informējam, ka atbalsts mācībām starptautiski atzītās atvērto tiešsaistes kursu platformās ir pieejams gan bezdarbniekiem, gan darba meklētājiem, gan arī bezdarba riskam pakļautām nodarbinātām personām. Tomēr atbalstu var saņemt tikai mācoties Labklājības ministrijas Apmācību komisijas noteiktās jomās, tāpēc programmas izvēle iepriekš jāsaskaņo ar NVA. Klientu iesaiste mācību pasākumos notiek tikai pēc līguma noslēgšanas ar NVA un pasākuma nosacījumi neparedz izdevumu kompensāciju, ja klients ir apguvis kādu no programmām pirms līguma noslēgšanas. Pieteikties atbalstam var aizpildot anketu NVA tīmekļvietnē https://www.nva.gov.lv/lv/atbalsts-macibam-starptautiski-atzitas-atverto-tiessaistes-kursu-platformas

VSR 13.09.2023

ж)