www.sudzibas.lv NVA Sāka kliegt uz manis krievu valodā, jo atnācu agrāk nekā vajadzēja

NVA - Sāka kliegt uz manis krievu valodā, jo atnācu agrāk nekā vajadzēja

Šodien man bija ieplānota vizīte plkst 15: 40, taču pati savas aizmāršības dēļ neatradu dokumentu ar noteikto laiku un datumu, kā arī e-pasts kaut kur nozuda. Diemžēl doto dzīves apstākļu dēļ pašai prāts kājām gaisā dēļ pārvākšanās uz ārzemēm, tāpēc ierados uz vizīti plkst 10: 00. Sākuma aizgāju līdz infromatīvajam lodziņam noskaidrot gan laiku, kad man ir jāierodas, gan kabinetu. Konsultante nosauca kabinetu un laiku, kurā man vajadzēja būt un pabrīdināja, ka Gunta Grante ir ļoti stingra un viņai nepatīk, kad cilvēki neierodas laicīgi uz vizītēm. Devos uz 504. Kabinetu. Koridors bija tukšs, cilvēku arī nebija, neviens negaidīja savu kārtu, tāpēc pieklauvēju pie durvīm, uzrunāju guntu granti, ka ierados agrāk nekā bija ieplānots, uzreiz atvainojos un minēju, ka vēlāk diemžēl nevaru. Gunta grante pateica, lai uzgaidu, ka mani pasauks. Piecas līdz desmit minūtes nogaidīju līdz mani pasauca uz kabinetu, kurā bija gan gunta, gan otra sieviete, kurai vārdu diemžēl nezinu, iespējams uzvārds bija zeļenska (balstos pēc kabineta numura norādītajiem personu vārdiem un uzvārdiem) cik noprotu, viņa apmācās jaunajam amatam, līdz ar to, viņa arī mani apkalpoja. Kabinetā ienākot, ar mani gan gunta grante, gan zeļenskas kundze sāka runāt paaugstinātā tonī krievu valodā, kas mani vienlaikus iedzina šokā, gan stresā, jo viņas abas sāk uz manis kliegt, ka ir pārāk daudz cilvēku, ko apkalpot, ka viņiem uz visiem nav laika un ir jānāk laicīgi, es pati sāku sākuma atbildēt krieviski, taču es nemāku risināt konfliktsituācijas šajā valodā un man sāka raustīties balss un es sāku raudāt un jautāt, kāpēc viņiem ir jābūt ar mani tik rupjiem, jo es uzreiz sāku attaisnot savu agro ierašanos, taču gunta grante vēl neuzklausot, sāk mani pārtraukt, vērst manus vārdus pret viņiem, gunta sāka uz manis kliegt par to, ka es vainoju viņus viņu nekompetencē, kas nebija nemaz tas, ko es vēlējos teikt, es vienkārši pateicu, ka neatradu dokumentu un e-pastu ar noteikto laiku, cikos mani ir jāierodas, es uzreiz vēlējos atvainoties un pamatot manu ierašanos agrāk. Gunta grante vienkārši katru reizi, kad es kaut ko teicu, līdz galam to nenoklausījās un interpretēja manus pa savam, uzskatot, ka es saku viņiem kaut ko negatīvu, lai gan mana doma nemaz nebija kādu aizvainot un es visu šo laiku centos runāt mierīgi, taču kā es varu runāt mierīgi ar asarām acīs, trīcošu balsi, kad uz manis turpina kliegt un runāt krievu valodā. Pēc šīs konfliktsituācijas es klusēju, centos nomierināties, nodevu otrai sievietei savu darba meklējuma dienasgrāmatu un sāku runāt ar viņiem latviski par katru meklēto darba vietu, paskaidroju, ka pēc divām dienām dodos uz ārzemēm, protams, tiklīdz es sāku runāt latviski, viņas arī sāka ar mani runāt latviski.

Es uzskatu, ka šajā situācija esmu ieguvusi moralo kaitējumu un emocionālo uzbrukumu. Mani šokē Guntas grantes dotā attieksme, nespēja uzklausīt manu teikto līdz galam, pārtraucot un interpretējot teikto, kā viņa vēlas to uztvert, kad es vēlējos tikai atvainoties. Uzskatu, ka neesmu abām sievietēm traucēJusi darbu, vai kaut kā ietekmēJusi Rindas kārtību, jo neviena cilvēka nebija gaitenī, neviens negaidīja, neviena nebija un pēc manis neviens kabinetā negāja uz vizīti, jo gaitenis bija tukšs.

Nezinu vai to ir darījuši citi cilvēki, kas sūdzējās par grantes kundzi, taču esmu nosūtīJusi 5 e-pastus dažādiem cilvēkiem - nva direktorei, direktores palīdzei un diviem direktora vietniekiem ar sūdzību worda failā, lai tam pievērš beidzot uzmanību un veic risinājumus, jo šis cilvēks ir neadekvāts.

23.01.2024

P Palīgs neskaidrajiem 23.01.2024

Maisās kā suds pa āliņgi un pēc sūdzās. Kam interese kur tu pēc tam brauc..

I Ieva852 06.02.2024

Un tas dod tiesības izturēties kā pret sūdu? Jūs arī tā pa dzīvi pret citiem izturaties? Marš uz Krieviju, tur tas pieņemts, te ir Latvija un Eiropa, nevis kaut kāda čuhņa!