www.sudzibas.lv NVA Rīcībnespējīga un bezjēdzīga iestāde

NVA - Rīcībnespējīga un bezjēdzīga iestāde

Gadu esmu bez darba un regulāri atzīmējos Nva, līdz nolēmu vairs ar šo iestādi nesadarboties (izdienas pensijas dēļ man bezdarbnieka pabalstu nemaksā, tā ka jēgas nav) , neredzu jēgu tērēt naudu ceļam, lai atrādītos un uzlabotu iestādes statistiku.
Kursos es nevaru pieteikties, jo izrādos pārāk izglītota un kritērijiem neatbilstoša, piemēram, mazā biznesa organizācijai pieteikties nevaru, jo esmu strādāJusi darba aizsardzības speciālista Amatā (kas ir ielicis šādu kritēriju, no teikti ir bijis ģēnijs) . Citu kursu, ko man piedāvāt, redziet, nav. Startup uz 5000 eiro es nederu, jo eksperti pat manu biznesa ideju pat nav izlasījuši, kā izrādījās online intervijā. Nu un protams, mūsu valstī neoficiāli eksistējošā vecuma diskriminācija viennozīmīgi darbojas - ja ir 50+, atrast darbu tuvu nereālajam.
Nva ir kaut kāda jēga tikai, ja vajag noformēt bezdarbnieka pabalstu. Nu un smuku mājaslapu uzturēt.

27.06.2023

V

I ilrgjefiho 27.06.2023

Jums ir darba aizsardzības vecākā speciālista izglītība?

MacBeton 18.07.2023

Es reiz uzjautāju vai man ir jēgas "reģistrēties". Pāris vārdos aprakstiju ko protu, kādās svešvalodās runāju, un meitene atklāti pateica ka nau jēgas. Viņi tur tik spēj fiktīvus "kursus" piespēlēt.
Adobe Ilustrator pats varu uzinstalēt, un MIG ir visos autoservisos, tieku pie pudeles šnabja un eju ciemos.
CDE kategorijas čoms māca, varu "pa lēto", tikai pēc tam kur viņas likt...
Traktoristam ar ne sūda nemaksā, visiem bomāriem ir tās tiesības, dempingo maitas.