www.sudzibas.lv NVA Informāciju trūkums

NVA - Informāciju trūkums

Pieteicos uz grāmatvedības kursiem caur NVA un neviens nepabrīdīnāja, kā ceļa izdevumus segs tikai gadījumā, ja dzīvesvietas deklarēšana ir 6 mēneši. Nekompetentie darbinieki! Viss, kas saistīts ar Valsts iestādēm-vienkārši murgs!
Mēs maksājam algu Valsts iestādes darbiniekiem ar saviem nodokļiem lai saņemt šādu attieksmi? NVA aģenta vārds Diāna Sauka. Visas sarunas pa telefonu ir saglabātās.

21.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

Jaukais Andris 21.03.2023

tiesi ta! man ari ir pieredza ar so Diāna Sauka! dabus vina pa katiem!

о Ольга Оляля 21.03.2023

Es iestājos bezdarbniekos otro reizi savā dzīvē, bet viņas pienākums ir visu izstāstīt un paskaidrot! Nevis man pašai jāzin vai jāmeklē informāciju.

о Ольга Оляля 21.03.2023

Par ko tad īsti viņa saņem algu? Par darbības imitēšanu? Ja zvanu ar konkrētu jautājumu, tad gribu saņemt konkrētu atbildi.

G ggg123 22.03.2023

Vai tad Jūs nekad neizpētat detalizētu informāciju arī pati, ja piesakaties kādam projektam vai kursiem? NVA mājaslapā ir ļoti detalizēts skaidrojums!

“ norādītajā dzīvesvietā ir deklarēts vismaz sešus mēnešus vai sešu mēnešu laikā mainījis deklarēto dzīvesvietu un gan jaunā, gan iepriekšējā dzīvesvieta atrodas vienas pašvaldības administratīvajā teritorijā, izņemot gadījumus, kad bezdarbniekam konkrētā dzīvesvieta ir pirmā deklarētā dzīvesvieta Latvijā; finanšu atbalsts tiek pieprasīts 10 darbdienu laikā no apmācību vai prakses uzsākšanas dienas.”

Bezdarbnieki vienmēr cer, ka viss tiks uzlikts kā uz paplātes, bet paši ieguldīt savu laiku vēlas ļoti minimāli, kad tiek ieskaitīts pabalsts, tad jau viss aizmirstas 😁 Protams, ka šis nelielā mērā bija arī paša darbinieka kompetencē, bet NVA piedāvā ļoti daudz materiālus ar kuriem var iepazīties un pats izpētīt, kas arī būtu jādara, ja aktīvi meklē darbu nevis sēdi uz pabalstiem!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes