www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

Nodarbinātības Valsts Aģentūra - Slikts serviss

Nodarbinātības aģentes ir ļoti neprofesionālas (ne visas) un neprot strādāt ar klientu. Cilvēkam, kurš jau tā ir izmisumā dēļ bezdarba un niecīgajiem pabalstiem, saņem papildus pazemojumus un rupju attieksmi. Nekāda palīdzība darba atrašanā netiek sniegta. Telefona sarunā tiek piedāvātas vakances, kuras jau tāpat ir redzamas Nva cv un vakanču portālā un pieteikums sen nosūtīts. Es atvainojos, bet par to viņām maksā algu? Es uzskatu, ka Latvija var mierīgi iztikt bez šīs iestādes, atsevišķus pakalpojumos pievienojot sociālajam dienestam, piemēram, atmaksu par kursu apguvi, atbalstu cilvēkiem ar atkarībām, invaliditāti utt. Esmu 6 mēnešus bez darba un atsakos no jebkādas turpmākas sadarbības ar šo iestādi, nevēlos būt kārtējais klients pār kuru nogrūst savu neapmierinātību. Paldies par uzmanību!

21.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (5)

Real dog 22.03.2021

Sen jau skaidrs, ka šī ir pēdējā vieta, kur var griezties darba meklējumos.

н НеКариньш 22.03.2021

Nodarbinātības Valsts Aģentūrai ir viena funkcija - pabalstu izmaksāšana!

J Johny 22.03.2021

Pabalstus maksā VSAA. NVA tikai registrē bezdarbniekus. Pie tam ļoti bieži ar pārkāpumiem. Pāši bijam pārsūdzējuši vairākus viņu lēmumus par nepareizu bezdarbnieka reģistrācijas datumu (kas ietekmēja pabalsta aprēķinu/apmēru).

Man ir pilnīgi pretēja pieredze ar NVA - laipnas un izpalidzīgas inspektores un noderīgi piedavājumi. Pateicoties NVA es par valsts līdzekļiem esmu apguvis jaunu profesiju, un tagad esmu pieprasīts specialists ar algu 1000+ eiro uz rokas. Varbūt jūs vienkārši negribat strādāt?

M Martin 03.05.2022

Paši piedāvā kursus
Tad kuros gaidīšanas rindā esi 50, tad 20 un pēc tam tev dirš, kas tev tā teicis beigās pasaka, ka esi nevis 20 bet jau mistiski 42 un uz augšu
Instruktoriem jautājot, uzzinu, ka tur jau 3 mēnešus nevienu nav sūtījuši mācīties
Tad atkal sākas dirsšana, ka neesot pieejami kuponi, vai kursiem ir pārāk liels gribētāju
Neko jaunu neesmu no viņiem dzirdējis, tikai nebeidzamas atrunas un uzbraucienus
Kad nosūti balls sarunas, pašu e-pastus atpakaļ tad tev neviens neatbild vairs uz zvaniem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes