www.sudzibas.lv NVA Korupcija valstī !

Nodarbinātības Valsts Aģentūra - Korupcija valstī !

Varu visiem ieteikt- ejam pēc stipendijām ! Jūs neticēsiet, bet šobrīd tās dala no ES naudas, jā NVA, un pie tam - strādājošajiem ! Prasīsiet, kāds sakars ir bezdarbnieku iestādei ar strādājošajiem? Vistiešākais, viņi šobrīd izsaimnieko ES naudu- 2 miljonus, kursu organizēšanā- strādājošiem, nu un pie tam vēl kādus- extra kursi B kategorijas iegūšanai, nu pie kursu organizēšanas gan tiek tikai tie, kuriem tur ir " gali "", un kuri prot dalīties..., nu kā jau LV iepirkumos, ! Kā man teica no Kanādas atbraucis draugs- jums gan ir bagāta Valsts- autovadītāja apliecība par brīvu, un vēl stipendija+ alga! Tātad, ja parēķinām- kopējais ieguvums kursu laikā- aptuveni 1000 ls. Kāpēc simtlatnieku programmā- cilvēki smagi strādā, bet šitie strādājošie draiskuļi sēž NVA apmaksātos kursos no ES naudas, siltumā, un sapņo par Ferrari, kuru tūliņ iegādāsies pēc šiem neticamajiem kursiem, Latvija rullē !

R

Z zikans 05.02.2010

100, latnieki suri un gruti nestrada pie mums Ozolnieku novada lielaka dala slinki ka maitas un neko nedar viena lapsta uz pieciem cilvekiem...

G greidis 06.02.2010

Ozolniekos?

Z Zikans 06.02.2010

nē vitenpiskā caur pufaikciemu braucot, jo tā tuvāk...

K Kate 07.02.2010

Jā, NVA zelta laiki- valstī haoss un bardaks, viņiem nāk ES nauda kā pa zelta cauruļvadu, dala un piebāž kabatas sev un draugiem !!!

J Jānis V. 07.02.2010

Bet vai tad tā ir Valsts iestāde ? Bet ja ir, kā kautkas tāds var notikt ???? Rakstiet un ziņojiet taču Knabam !!!

S Skolotāja 07.02.2010

NVA, rīko valsts iepirkuma procedūru, un paskataties viņu mājas lapā- tur tos pasūtījumus saņem vieni un tie paši, pārējiem - vienkārši kurvītis, tur vajag pazīšanos šī kantora pašās augšās ! Ir jau ziņots KNABam, gan jau viņi iekritīs, un viņiem aizbrauks pakaļ vīri maskās, taču par tiem B kategorijas kursiem- viņi savā mājas lapā to tā kārtīgi slēpj, un tās firmas arī, bet te sūdzībās jau var palasīt šīs apšabāmās autoskolas- Fortūna, Autoprieks, ... SKUMJI. KA MUMS TĀDA VALSTS !

M moldriks 09.02.2010

Kas tur skumjš, vēlaties lai visi ir bezdarbnieki :)? Kas tur slikts, ka nva palīdz arī strādājošiem?

S Skolotāja 09.02.2010

Vai B kategorijas tiesības šobrīd kādu paglābs no bezdarba ? Tur jau tā lieta, ka ES nauda aiziet apšaubāmiem projektiem un NVA priekšniecības kabatās..., Taču tajā pat laikā patiešām bezdarbnieki stāv milzu rindās bez jebkādām cerībām un noskatās kā viņus apņirdz korumpētā NVA vadība, tur ir tās skumjas par šīs valsts korumpētību un visatļaušanos, par bezjēdzību un viltīgu šeptmaņu rijību ! Cerams, ka ne ilgi !

A Anda 10.02.2010

Nepareiza darba organižacija- citi arī 100 latniekos baigi strādā, bet daļa pulē vienu un to pašu celiņu, piemēram, Ķengaraga promenādi - nu tur nav darbs 5 cilvēkiem!

I Ints 11.02.2010

Tā varu jums pateikt, ir tumšākā korupcijas iestāde, kautkā klusi līdz šim ir izslīdējusi ar savām iepirkumu procedūrām, nekādas caurskatāmības, konkursi miglā tīti ! Bet kursi strādājošiem, un vēl kādi - B kategorijas, tas nu ir vājprāta kalngals, tā var tīt ap pirkstu tikai izcili dumju tautu, nu līdzīgi kā jaunā tilta būvniecība, vai tiešām kamēr KNABAm neatnesīs video materiālus, vai pašu krāpnieci uz kameru, paši neko neuzsāks ?

M Meri 14.02.2010

Пока я не прочитала коментарии посвященные NVA, не понимала, что там у них происходит, а оказывается и там взяточники сидят, которые не упустят лишней возможности нажиться за счет своих посетителей. Я безработная, жду курсов (лат.яз, хочу освоить курсы и попробовать сдать на 3 категорию) и уже с 1 августа и все глухо. На мой вопрос, когда будут курсы и сколько еще примерно времени ждать, отвечают: еще даже составленного плана на этот год нету, так что неизвестно когда курсы будут. А что они там тогда делают, если у них еще до сих пор плана нет? Сколько времени прошло с того момента как год начался...

R redFred 14.02.2010

Vai mēs dzīvojam korupcijas un afēru lielvalstī?

@ @@@@@ 14.02.2010

pagastos 100.00 latnieki atrādā apkopjot spraunās tantes, kurām vēl būtu par brutgāniem vēl jādomā, tādejādi nedēlā strādā nu kādas 4 vai 5 stundas un briesmīgākais ka to zina arī pagastos, bet klusē, jo sīem vienkārši ir kaut kā ta' nauda jānotrallina!

I Ints 15.02.2010

Nodarbinātības Valsts Aģentūra izsaimnieko ES naudu tādā ātrumā, ar saviem starpniekiem.., bet pašiem bezdarbniekiem no tā tiek apaļa nulle, bez kādām perspektīvēm, taču vai ilgi ? Nu tik, cik paši ļausim ! Tas ir kārtīgs astoņkājis !

J juris 13.06.2010

100 latniekus administratori nāk un pievāc saviem personiskajiem piespiedu darbiem, piemēram sanest uz dzīvokli 4.stāva mebeles un vecās lejā, utt... savāc pārsvarā vīriešus saviem personiskajiem darbiem

V Varna 20.01.2012

Nu vispirms, ja nodarbinātajs piedalās mūžiglītības kursos, nekādu stipendiju viņš nesaņem! bet kursus dabū par brīvu, ja atbilst visiem kritērijiem! ja nē tad, jāmaksa daļu pašam! un kas jums ir pret B kategorijas kursiem?? Gribat teikt ka šofera darbs nav darbs?