Nodarbinātības Valsts Aģentūra

Jezusbaznicas 11,Nodarbinatibas Valsts Agentura. Nekompetentnije liudi rabotajut v etom ucerezhdeniji, A.J.Bubuce i naparnica ejo,nikakoi funkciji ne vipolniajut,Na voprosi otvechajut vashi problemi,mi vas tolko regestrirujem.A kto zhe mne mozhet pomoch sovetom i razlichnimi Variantami raboti kak ne oni?Dlia etogo oni tam i rabotajut,Otvechajut grubo na zadannij vopros.chto est to jest,nikakoi aktivnosti net,passivnij obraz raboti,net zhelanija razgovarivat s bezrabotnim chelovekom.Nizkij uroven,Pozor dlia gosudarstvennij instanciji.

M Mareks 23.05.2007

Un nedod dievs tu vinjiem veel pajautaasicik liels pabalsts tev pienaakas,,,,, tur val;da uzskata ka tev tikai jaastraadaa, atalgojums nav galvenais

I ilona 18.11.2007

Daugagavpils NVA attieksme pret bezdarbniekiem ir vienaldzīga.Latviešu valodu ignorē.

ķ Ķecka 02.07.2008

tagad zinu, ka NVA pabalstus nerekina un nemaz nezina, cik, jo nomaksatos nodoklus redz vids, soci. Bet attieksme ari Talsos ir pretiga, jo seviski no dazam augstakstavosam personam. no vienas puses saprotu, ka ar tadiem bezdarbniekiem gruti stradat, bet no otras puses: nu nevajag apnjirg bezdarbniekus vai vispar ienakoshos saja iestadijuma.

A away 24.01.2013

Soglasna!!! Izvinite sidjat tam nedovolnie svoej rabotoj i zarplatoj! Nekompetentnie, grubie, beztaktnie!!! Priwla ja pervij raz na Jezusbazniicas, oformilasj po bezrabotice, sidela za kopmjuterom ele knopki na klaviature nahodila rabotnica, a za mnoj o4eredj ewo na 3 dnja vperjod! Rabota vipolnjaetsa medlenno! V sledujuwij raz ja uwe priwla k inspektoru otmetitsa, razgovor bil prost, pokawite svoj rabo4ij plan??? ja govorju ne poka ne mogu rabotatj ja siwu s rebjonkom doma, na wto mne postupil otvet ETO NE NAWI PROBLEMI, NU WTO UBIRAEM STATUS BEZRABOTNOGO? i kuda eto goditsa?! rjadom sidela devuwka s rebjonkom, rastroennaja..plakala..zabila passport...tak vse tri inspektora nakinulisj na nee...!!! vot takie u nas grubijani sidjat v gosudarstvennih u4rewdenijah!

N Nils Berzins 08.01.2018

Pilnīgi draņķi. Man anulēja bezdarbnieka statusu, jo noteiktajā datumā nevarēju ierasties slimības dēļ. Neesot lūk uzrādījis slimības lapu. Man pat prātā neienāca, ka man kā bezdarbniekam ir jāņem darba nespējas lapa no ģimenes ārstes. Izskaidrot jau no sākuma viņi to nevarēja. Sāka kaut ko tur gudri par bezdarbnieka tiesībām un pienākumiem. Manuprāt pēc definīcijas bezdarbniekam navar būt NEKĀDU pienākumu. Tikai tiesības saņemt pabalstu likumā noteiktajā apmērā. Esmu nostrādājis 25 gadus labos amatos ar visiem nodokļiem. Loģiski būtu saņemt pabalstu likumā noteiktajā apmērā 9 mēnešus un tad jau mana problēma kā tālāk dzīvot. Tās vakances ko viņi tur piedāvā ir pilnīgs bizoņa sūds. Mēģināju apzvanīt tos kantorus. Otrā galā bija pilnīga neizpratne - mums šādas vakances nav un mēs ar nva vispār nesadarbojamies.